موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/82092 :کد

0

باشگاه ملوان نتوانست مدارک لازم برای خرید نفت را ارایه کند

  ﺳﻪشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵ — ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -باشگاه ملوان نتوانست مدارک لازم برای خرید نفت را ارایه کند

کمیته ۳ نفره واگذاری، رای را به ماندن نفت در تهران داد زیرا باشگاه ملوان نتوانست مدارک لازم برای خرید امتیاز تیم نفت را ارایه کند.

کمیته ۳ نفره واگذاری، رای را به ماندن نفت در تهران داد زیرا باشگاه ملوان نتوانست مدارک لازم برای خرید امتیاز تیم نفت را ارایه کند.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان تهران، با توجه به جلسه کمیته سه نفره واگذاری باشگاه صنعت نفت تهران و پیگیری کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، این باشگاه در تهران ماندنی شد.


در پی درخواست رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، موضوع انتقال باشگاه صنعت نفت تهران در کمیسیون ماده 5 اداره کل طرح و با توجه به جلسه کمیته واگذاری، مقرر شد این باشگاه در تهران ماندگار شود.


بنا به همین گزارش، با توجه به این موضوع که باشگاه ملوان نتوانست در موعد مقرر و طبق قوانین، مدارک لازم را برای انتقال باشگاه نفت ارائه دهد، کمیته سه نفره و کمیسیون ماده 5 اداره کل، در راستای حفظ و بقاء باشگاه صنعت نفت تهران در این استان و عدم واگذاری آن به سایر استان ها، رای به ماندن این تیم در استان تهران دادند.


در این گزارش آمده است که با انتقال امتیاز تیم فوتبال مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران به شرکت بهنام پیشروی کیش با توجه به جابجایی درون استانی ضمن رعایت کلیه دستورالعمل‌های هیات فوتبال استان تهران موافقت شده است.

 
 منبع : نسیم آنلاین
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :