موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/82137 :کد

0

تعهدات پرسپولیس به رضاییان ۱۰۰% انجام شده/طارمی امشب برمیگرد

  ﺳﻪشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۹
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -تعهدات پرسپولیس به رضاییان ۱۰۰% انجام شده/طارمی امشب برمیگرد

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد این باشگاه به تعهدات مالی اش در مورد رامین رضاییان به طور کامل عمل کرده است.معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد این باشگاه به تعهدات مالی اش در مورد رامین رضاییان به طور کامل عمل کرده است.


به گزارش تحلیل ایران، ترکاشوند عصر امروز سه شنبه در مورد فسخ قرارداد رامین رضاییان با پرسپولیس که از سوی سازمان لیگ صورت گرفته است گفت: نمی دانم آقایان بر چه اساسی این اقدام را انجام داده اند. باشگاه صددرصد تعهداتش به رضاییان را انجام داده و مبلغ قراردادش را هم کامل پرداخت کرده است.


وی در توضیح بیشتر این ماجرا گفت: باشگاه بارها با وی و نماینده اش تماس گرفت تا در تمرینات شرکت کنند اما پاسخی دریافت نکردیم. در این شرایط کاری از دستمان برنمی آمد. رامین حتی مدیر برنامه هایش را هم عوض کرده و با نفر دیگری قرارداد بسته و به ترکیه رفته است.


معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد مبلغ ۲۰ درصد جریمه رضاییان و اینکه شامل چه مواردی بوده است گفت: نامه این جریمه به دست خود رامین رسیده و ما رسید آن را هم داریم. این جریمه هم برای پوشیدن لباسی غیر از حامی تیم و چند موارد اخلاقی بوده است.


ترکاشوند در مورد اخرین وضعیت مهدی طارمی نیز گفت: طارمی امشب به ایران بازخواهد گشت.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :