موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/82281 :کد

0

تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان دولت

  چهارشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان دولت

مدیرکل دفتر توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که براساس آن ۴ خدمت این صندوق برای بازنشستگان تحت پوشش قرار است از شنبه آینده در دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود .

 

 

 

مدیرکل دفتر توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که براساس آن 4 خدمت این صندوق برای بازنشستگان تحت پوشش قرار است از شنبه آینده در دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود .
 
 
 
به گزارش تحلیل ایران، بهروز انتظاری صدور حکم بازنشستگی و فیش حقوقی ، پاسخ به استعلامات و صدورکارت منزلت بازنشستگان را از مهمترین خدمات صندوق بازنشستگی برشمرد و گفت : از این پس این خدمات از طریق 16 هزار دفتر پیشخوان دولت به بازنشستگان ارائه می شود .

وی با بیان اینکه هزینه صدور فیش حقوقی و حکم بازنشستگی 1000 تومان است هزینه استعلام را 3000 تومان وهزینه صدور کارت منزلت را برای بازنشستگان دولت 4500 تومان اعلام و تاکید کرد : برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده مالی ، دفاتر پیشخوان دولت موظفند درقبال دریافت هرگونه هزینه ای رسید تحویل بازنشستگان دهند . 

خبرنگار خبرگزاری صداوسیما  نوشت: انتظاری با اشاره به اینکه فرایند صدور کارت منزلت قبل از اجرای این طرح دوماه طول می کشید گفت : حداکثر زمانی را که بازنشستگان باید در دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت این 4 خدمت صندوق بازنشستگی از جمله کارت منزلت منتظر بمانند 10 دقیقه است .

وی دسترسی آسان تر به مراکز ارائه خدمات در سراسر کشور و کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و انرژی بازنشستگان را از مهمترین اهداف پیش بینی شده دراجرای این طرح دانست .

انتظاری همچنین به سامانه ارتباطات مردمی صندوق بازنشستگی کشوری که اخیرا راه اندازی شده است اشاره کرد و افزود : بازنشستگان تحت پوشش می توانند برای مطرح کردن مشکلات خود با کارشناسان متخصص در حوزه های مالی و حقوقی با شماره تلفن 8523 تماس بگیرند .

وی گفت : صندوق بازنشستگی کشوری در مرحله دوم قرار است 14 خدمت دیگر خود را از طریق دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان تحت پوشش خود ارائه دهد .
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :