موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/82286 :کد

0

پیشروی ارتش سوریه در حومه شمالی لاذقیه

  چهارشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۰
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -پیشروی ارتش سوریه در حومه شمالی لاذقیه

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه تروریسم همه مناطقی را که روز گذشته در حومه شمالی لاذقیه به اشغال تروریست‌ها در آمده بود، آزاد کردند.

 

 

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه تروریسم همه مناطقی را که روز گذشته در حومه شمالی لاذقیه به اشغال تروریست‌ها در آمده بود، آزاد کردند.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، ارتش سوریه با کمک نیروهای دفاع ملی، روستای عین القنطره در نزدیکی کنسبا در حومه شمالی لاذقیه و همه مناطقی را که روز گذشته به اشغال تروریست‌ها در آمد، باز پس گرفت.


خبرنگار تسنیم در دمشق نوشت: ارتش سوریه همچنین مواضع نظامی خود را در اطراف کنسبا، اولین هدف تروریستهایی که تلاش می‌کنند تپه‌های اطراف آن را به کنترل خود در بیاورند، تقویت کرد. تروریستها برای به کنترل در آوردن تپه‌های کنسبا، تجهیزات نظامی گسترده‌ای از استان ادلب به این منطقه منتقل کرده‌اند.


یک منبع میدانی که همراه با عملیات ارتش سوریه در حومه لاذقیه حضور دارد گفت که نیروهای سوری، دو کوه ابوعلی و القلعه را به‌طور کامل به کنترل خود در آورده‌اند.


وی همچنین پیشروی گروههای تروریستی به‌سمت این دو کوه را تکذیب کرد.


گروه تروریستی النصره و همپیمانان این گروه روز گذشته با دهها عامل انتحاری مواضع ارتش سوریه در حومه شمالی لاذقیه را هدف حملات خود قرار داد و در نتیجه نیروهای ارتش سوریه موقتاً عقب‌نشینی کردند تا اینکه صبح امروز همه این مواضع را با پشتیبانی جنگنده‌ها و یگان توپخانه‌ای و موشکی از تروریستها بازپس گرفتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :