موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/82338 :کد

0

ملت ایران یکپارچه در روز قدس جنایات اسرائیل را محکوم کند

  چهارشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۷
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -ملت ایران یکپارچه در روز قدس جنایات اسرائیل را محکوم کند

آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید از تمام مسلمانان جهان بویژه ملت ایران دعوت کرد تا با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات اسرائیل را محکوم کنند.

آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید از تمام مسلمانان جهان بویژه ملت ایران دعوت کرد تا با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایات اسرائیل را محکوم کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، وی چهارشنبه شب در دیدار با سردار رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: در راهپیمایی روز جهانی قدس همه باید با شعارهای کوبنده و قدم ها استوار قدرت خود را به دشمنان نشان دهیم.


وی اظهار داشت: به تعبیر امام راحل، تا اسرائیل به عنوان یک غده سرطانی در منطقه حضور دارد، رفاه و آرامش درجهان اسلام نیست ، بنابراین باید همه فکر ما مقابله با این رژیم و افشای جنایات ان باشد.


آیت الله نوری همدانی با اشاره به این قدس قبله اول همه مسلمانان جهان است، گفت: جای تاسف دارد که برخی کشورهای اسلامی به جای مقابله با اسرائیل، امروز دنبال ارتباط با این رژیم و به رسمیت شناختن آن هستند.


وی همچنین اظهار کرد: امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون جهاد، تلاش مردم و نیروهای مسلح است و امروز دشمن به دلیل این روحیه جهادی نمی تواند کشور ما را تهدید کند.


وی افزود: در جمهوری اسلامی میلیون ها انسان عاشق شهادت وجود دارد و باید همه کشورهای اسلامی در برابر کفر جهانی و صهیونیسم ثابت قدم باشند.


سردار رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی گزارشی از فعالیت های این شورا را در این زمینه ارائه داد.منبع : ایرنا  

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :