موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/82393 :کد

0

رسیدن ترامپ به ریاست‌جمهوری آمریکا خطرناک است

  پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۴
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -رسیدن ترامپ به ریاست‌جمهوری آمریکا خطرناک است

رئیس‌جمهور فرانسه در اظهاراتی که یک رسانه انگلیسی بامداد پنجشنبه خلاصه‌ای از آن را منتشر کرده، دونالد ترامپ، نامزد احتمالی حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را گزینه‌ای خطرناک ...

 

 

 

 

رئیس‌جمهور فرانسه در اظهاراتی که یک رسانه انگلیسی بامداد پنجشنبه خلاصه‌ای از آن را منتشر کرده، دونالد ترامپ، نامزد احتمالی حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را گزینه‌ای خطرناک برای ورود به کاخ سفید توصیف کرده است.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور فرانسه درباره ورود دونالد ترامپ نامزد احتمالی حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به کاخ سفید هشدار داد و آن را «خطرناک» توصیف می‌کرد. 


وی که با یک رسانه فرانسوی گفت‌وگو می‌کرد گفت که انتخاب این نامزد میلیاردر به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا رابطه با این کشور را به مسئله‌ای پیچیده تبدیل خواهد کرد.


خبرگزاری فارس  نوشت: مصاحبه اولاند با روزنامه فرانسوی Les Echos چهارشنبه منتشر شده و رویترز، بامداد پنجشنبه بخش‌هایی از آن را به انگلیسی ترجمه کرده است. 


طبق گزارش رویترز، اولاند در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب ترامپ خطرناک خواهد بود گفت: «بله، انتخاب او، روابط با اروپا و آمریکا را پیچیده خواهد کرد.»

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :