موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/82430 :کد

0

سعودی به دنبال بهره برداری از حوادث اخیر شمال غرب کشور

  پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۴
تعداد بازدید : ۲۸۰   
 تحلیل ایران -سعودی به دنبال بهره برداری از حوادث اخیر شمال غرب کشور

مسئول روابط عمومی سپاه گفت: رژیم سعودی بدنبال بهره برداری از حوادث اخیر شمال غرب کشور است.

 

مسئول روابط عمومی سپاه گفت: رژیم سعودی بدنبال بهره برداری از حوادث اخیر شمال غرب کشور است.

 

به گزارش تحلیل ایران، "سردار رمضان شریف" مسئول روابط عمومی کل سپاه  پاسداران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به "آخرین تحولات منطقه کردستان" اظهار داشت: تمامی اعضای تیم‌های تروریستی که از آن طرف مرزها آمده بودند در تور اطلاعاتی امنیتی واقع شده و در شمال غرب کشور توسط نیروی زمینی سپاه منهدم شدند.

 

مسئول روابط عمومی کل سپاه افزود: ما برای مقابله با تیم‌های تروریستی  نیازمند پرداخت هزینه هستیم. در درگیری‌های اخیر 3 نفر از پاسداران و همکاران بنده با زبان روزه در مبارزه برای امنیت مردم شمال غرب کشور به شهادت رسیدند.در پس این اقدامات تروریستی،  عربستانی‌ها به دنبال این بودند که از  اقدامات گروهک تروریستی سر و صدایی راه بیاندازند اما نیروهای ما با شهادت خودشان، با مبارزه و با هوشیاری ای که داشتند مانع از اقدامات تروریستی این گروهک شدند.

 

وی ادامه داد: آن تروریست‌های که به داخل آمده بودند منهدم شده و پس از آن یک تعقیب و گریزی وجود داشت  برای دو تا سه نفر از عناصر باقی مانده آنها که دو روز گذشته به هلاکت رسیدند. با تدبیری که شورای عالی امنیت ملی کشور داشت و هشداری که فرمانده نیروی زمینی سپاه به تروریست‌ها داده بود مقرهای آنها که عمدتا پایگاه‌های چریکی در جوار مرزهای ما بود کاملا منهدم شد و طرف مقابل تلاش می‌کرد با مظلوم نمایی خود را بی گناه جلوه دهد.

 

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان خاطر نشان کرد: یکی از شگردهای تروریست‌ها این بود که در آن طرف مرزها و در مناطق مسکونی مستقر شده و کمتر مورد هدف قرار گیرند اما در این مرحله به دلیل اینکه به مرز ما نزدیک شده بودند مورد هدف قرار گرفته بودند.

 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :