موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/82520 :کد

0

ویلموتس: سطح بلژیک و ولز به هم خیلی نزدیک است

  جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۹
تعداد بازدید : ۳۱۶   
 تحلیل ایران -ویلموتس: سطح بلژیک و ولز به هم خیلی نزدیک است

سرمربی بلژیک سطح ولز و تیمش را خیلی نزدیک به هم می داند.

سرمربی بلژیک سطح ولز و تیمش را خیلی نزدیک به هم می داند.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از آس، بلژیک و ولز جمعه شب در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف هم می روند. مارک ویلموتس در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. سرمربی بلژیک درباره آسیب دیدگی یان فرونخن گفت: دیگر نمی تواند تیم ملی را همراهی کند. در لحظات آخر تمرین قوزک پایش آسیب دید.

اتفاق ناراحت کننده ای برایمان بود. 6 تا هشت هفته از میادین دور خواهد بود.


ویلموتس افزود: سه یا چهار بازیکن برای جانشینی فرونخن وجود دارد. همه توانایی بازی در این پست را دارند اما خیلی جوان هستند. فردا در این رابطه تصمیم خواهم گرفت. در هر صورت امشب با یک مدافع خیلی جوان به میدان خواهیم رفت. این آسیب دیدگی بر تیم اثر گذاشت چون فرونخن بازیکن مهمی است و یکی از کاپیتان های تیم محسوب می شود اما همه می دانند جانشینانشان خیلی خوب و آینده دار خواهند بود.


ویلموتس درباره ولز گفت: به خوبی دفاع می کنند. در سه بازی اخیرمان دو  تساوی به دست آوردیم و یک بار مغلوب شدیم. این نشان از نزدیک بودن سطح دو تیم است.


سرمربی بلژیک در مورد حضور نزدیک به 100 هزار هوادار بلژیکی در فرانسه اظهارکرد: می دانیم که هواداران پرشوری داریم. این موضوع به ما کمک می کند اما اگر می خواهیم پیروز شویم باید با نیروهایمان در زمین بازی این کار را انجام دهیم.

 

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :