موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تحلیلی

a/82544 :کد

0

ولایتی: تنها راه نجات فلسطین، مبارزه است

  جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ — ۰۳:۲۹
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -ولایتی: تنها راه نجات فلسطین، مبارزه است

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت فرا رسیدن روز قدس و با عنوان «قدس متعلق به مسلمانان است» نوشت: فردا (جمعه) بار دیگر، روز قدس، صدای م

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت فرا رسیدن روز قدس و با عنوان «قدس متعلق به مسلمانان است» نوشت: فردا (جمعه) بار دیگر، روز قدس، صدای مظلومیت ملت فلسطین را فریاد خواهد زد.

 

به گزارش تحلیل ایران، در ادامه یادداشت علی اکبر ولایتی آمده است: فردا (جمعه)  ملت ایران همچون 37سال گذشته حمایت خود را در یکپارچگی امت اسلام و دفاع از قدس در این روز با شکوه هر چه بیشتر جلوه گر خواهد ساخت.


وی در ادامه تصریح کرد: آنچه مهم است آنکه بدانیم حدود 14 نوبت تلاش برای سازش از اسلو، مادرید، واشنگتن، کمپ دیوید 1 و 2 و ... نتوانست کوچکترین حقی را برای فلسطینیان به دنبال داشته باشد و هر بار بخشی از این خاک را ضمیمه رژیم صهیونیستی کرده اند و این تجربه تاریخی نشان داد که تنها راه نجات فلسطین، مبارزه و مقاومت است و اخلاص امام (ره) در نامگذاری این روز، رمز ماندگاری روز قدس تا پیروزی خواهد بود و این اقدام امام نه تنها یک اقدام سیاسی بلکه ناشی از یک تعهد و تکلیف شرعی بود و موجب گردید علیرغم بایکوت و سانسور خبری حاکم بر موضوع قدس و فلسطین، آزادیخواهان و مسلمانان را متوجه مظلومیت این ملت و جنایات رژیم صهیونیستی نماید.


ولایتی افزود: بی تردید امروز علیرغم توطیه دشمنان در به آتش کشیدن منطقه و درگیر نمودن کشورهای اسلامی با یکدیگر و جنگ مسلمانان با یکدیگر با پدید آوردن گروه های تروریستی و جریانات افراطی و تکفیری به منظور ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی، جبهه مقاومت و ایستادگی و پایمردی پیروز خواهد شد و برخی کشورهای منطقه که به دنبال عادی سازی روابط خود با اشغالگران هستند پاسخگوی مظلومیت ملت ستمدیده منطقه خواهند بود.


رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: اینجانب ضمن دعوت از ملت شریف و بزرگوار ایران برای حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس در پاسخ به تاکید مقام معظم رهبری همچون 37 سال گذشته، دعا می کنیم به حقانیت اخلاص امام (ره) به زودی شاهد پیروزی فلسطینیان و محور مقاومت خواهیم بود.منبع: خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :