موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سایر حوزه ها

a/82609 :کد

0

حضور مراجع تقلید در راهپیمایی روز جهانی قدس

  جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۶
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -حضور مراجع تقلید در راهپیمایی روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس در قم با حضور مراجع تقلید، علما و سایر اقشار مردم استان قم برگزار شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در قم با حضور مراجع تقلید، علما و سایر اقشار مردم استان قم برگزار شد.


به گزارش تحلیل ایران، اینک بار دیگر ملت مومن، انقلابی و روزه‌دار قم همگام با ملت غیور ایران اسلامی در این برهه از زمان که فتنه انگیزان قصد تضعیف اسلام را دارند، با بصیرت و شناخت درست از موقعیت، پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و همصدا و همدل با سایر مسلمانان در دیگر بلاد اسلامی خروشیدند و فریاد آزادی قدس شریف را سر دادند.


در این راهپیمایی پرشور، حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، حسین نوری همدانی؛ از مراجع تقلید، و ابراهیم امینی، سیدمحمود هاشمی شاهرودی، احمد جنتی، استاندار و دیگر مدیران استان نیز شرکت کردند.


مراجع تقلید در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه راهپیمایی روز قدس، از حضور گسترده مردم در راهپیمایی تشکر کردند و این حضور را دارای پیام‌های مختلفی دانستند و سران کشورهای اسلامی را از همدستی با استکبار جهانی و خیانت به فلسطین بر حذر داشتند و اعلام کردند که ملت‌های مسلمان خائنان به مظلومان فلسطین را فراموش نخواهند کرد.


راهپیمایان قمی نیز پس از طی مسیرهای دهگانه و تجمع در میدان شهید مطهری، حرکت خود را از این مکان با سر دادن شعارهایی همچون: "مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا"، "روز جهانی قدس؛ یوم الله یوم الله"، "بنیانگذار این روز؛ روح الله روح الله" و "ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده"، آغاز کرده و سپس در حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) تجمع کردند.


راهپیمایان قمی با تاسی به رهبر کبیر انقلاب و لبیک‌گویی به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری ضمن اعلام حمایت قاطع خود از مردم مظلوم فلسطین، خشم و انزجار خود را از جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرده و خواهان آزادی قدس شریف از چنگال جنایتکاران شدند.

راهپیمایان همچنین ضمن اعلام محکومیت سکوت مجامع جهانی در قبال جنایات بی‌رحمانه اسرائیل و آل سعود، بیداری ملت‌های اسلامی را خواستار شدند.

 
منبع : ایسنا 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :