موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/82719 :کد

0

تمام موشک‌ های ایران به طرف تل‌آویو نشانه رفته است

  شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۴
تعداد بازدید : ۸۰۶   
 تحلیل ایران -تمام موشک‌ های ایران به طرف تل‌آویو نشانه رفته است

آمریکایی امروز به جایی رسیده که تکه‌تکه شدن و چند پاره شدن را تا ۲۵ سال آینده خواهد دید.

 

جانشین گروه مشاوران فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه تمام موشک‌های ایران اسلامی امروز به طرف تل‌آویو و رژیم صهیونیستی نشانه رفته‌اند، گفت: آمریکایی امروز به جایی رسیده که تکه‌تکه شدن و چند پاره شدن را تا 25 سال آینده خواهد دید.

 

به گزارش تحلیل ایران، امیر سرتیپ ناصر آراسته جمعه شب در جمع اعضا مرکزی ائتلاف بزرگ پیروان ولایت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب و بزرگداشت روز جهانی قدس با اشاره به نقش غربی‌ها در جنگ‌هایی که طی یکصد سال اخیر در جهان رخ داده است، اظهار داشت: در 320 جنگی که در صد ساله اخیر در جهان رخ داده هیچ جنگی نبوده که ردپای حضور غربی‌ها در آن نباشد.قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی معدود جنگ‌هایی رخ داده که غرب پیروز آن‌ نبوده، اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنگی نبوده که غرب به‌طور کامل در آن پیروز شده باشد.


جانشین گروه مشاوران فرماندهی معظم کل قوا افزود: غربی‌ها پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هیچ پیروزی راهبردی نداشته و به هدف خود نرسیده است.


راهکار غرب برای اضمحلال جوامع/ روش غرب برای تحقیر و تضعیف ملت‌ها


وی با اشاره به روش غرب برای اضمحلال جوامع بیان داشت: غربی‌ها هرجا خواستند جامعه‌ای را مضمحل کنند ابتدا خانواده‌ها را از طریق گرفتن غیرت از مردان و یا عفت از زنان از هم پاشیدند.سردار آراسته با بیان اینکه غربی‌ها هرجا خواستند ملتی را تحقیر یا تضعیف کنند جلوی پیشرفت علم در آن کشور را گرفتند، افزود: غربی‌ها در عرصه هسته‌ای می‌خواستند چنین کاری را با جمهوری اسلامی ایران انجام دهند.


فارس نوشت: رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: آمریکایی جنگ نرم را حربه سوم خود برای تضعیف ملل قرار دادند.امروز غرب تمام توان خود را به کار گرفته است که باورهای ملت غیور ایران اسلامی را سست کنند.


سردار آراسته گفت: تمام موشک‌های جمهوری اسلامی ایران امروز به طرف تل‌آویو و رژیم صهیونیستی نشانه رفته‌اند.مشاور نظامی‌ فرمانده‌ کل‌ نیروهای‌ مسلح‌ در پایان تصریح کرد: آمریکایی امروز به جایی رسیده که تکه‌تکه شدن و چند پاره شدن را تا 25 سال آینده خواهد دید.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :