موضوعات ‌مرتبط: فناوری سخت افزار

a/82896 :کد

0

محصول بعدی مایکروسافت و سری سرفس: یک کامپیوتر All-in-One

  یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۳:۴۸
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -محصول بعدی مایکروسافت و سری سرفس: یک کامپیوتر All-in-One

مایکروسافت مشغول ساخت دستگاه جدیدی از خانواده سرفس است. اینطور که گفته شده، شرکت توسعه دهنده ویندوز تصمیم دارد کامپیوتری یکپارچه یا All-in-One با کد سرفس توسعه دهد. وب سایت مورد اشاره به «تامین کنندگ

 مایکروسافت مشغول ساخت دستگاه جدیدی از خانواده سرفس است. اینطور که گفته شده، شرکت توسعه دهنده ویندوز تصمیم دارد کامپیوتری یکپارچه یا All-in-One با کد سرفس توسعه دهد. وب سایت مورد اشاره به «تامین کنندگان» به عنوان منبع خود اتکا می کند در حالی که امروز وب سایت «ویندوز سنترال» نیز در گزارشی جداگانه این خبر را تایید می کند.

به گزارش تحلیل ایران، از قرار معلوم سیستم کامپیوتری مورد بحث به پردازنده های Kaby Lake مجهز می شود. حال این مسئله خود با ابهام زیادی رو به روست. پیش از این قرار بود محصولات مجهز به پردازنده های Kaby Lake در سه ماهه سوم ۲۰۱۶ عرضه شوند ولی بعداً خبر رسید که چنین دستگاه هایی شاید در سه ماهه نخست ۲۰۱۷ از معرفی شده و به دست کاربران برسند. این مشکلی است که گریبان سرفس پرو و سرفس بوک بعدی را نیز خواهد گرفت.


دیجی تایمز می نویسد که عرضه یک کامپیوتر رومیزی AIO از سوی مایکروسافت، تاثیر مثبتی بر فروش جهانی AIO ها خواهد داشت. در حال حاضر شرکت های اپل و لنوو هستند که همچنان به شکل گسترده مشغول فروش کامپیوترهای All-in-One هستند.


اطلاعات دیگری در خصوص سرفس جدید در دست نیست ولی انتظار می رود که مایکروسافت محصولی با کیفیت را برای رقابت مستقیم با iMac عرضه کند. در این بین به احتمال زیاد، مایکروسافت تصمیم خواهد گرفت تا نمایشگر این کامپیوتر را نیز به فناوری لمسی مجهز کند.


منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :