موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/83081 :کد

0

گزارش رئیس کمیته امداد به کمیسیون اجتماعی

  دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ — ۰۳:۰۹
تعداد بازدید : ۳۰۰   
 تحلیل ایران -گزارش رئیس کمیته امداد به کمیسیون اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور رئیس کمیته‌ی امداد در جلسه‌ی روز یکشنبه این کمیسیون گفت که در این جلسه، کمیسیون اجتماعی اعلام آمادگی کرد تا در صورت لزوم و برای رفع خلأهای قانونی طرحی برای

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور رئیس کمیته‌ی امداد در جلسه‌ی روز یکشنبه این کمیسیون گفت که در این جلسه، کمیسیون اجتماعی اعلام آمادگی کرد تا در صورت لزوم و برای رفع خلأهای قانونی طرحی برای کمک به کمیته امداد برای رفع مشکلات این نهاد ارائه کند.

 

به گزارش تحلیل ایران جلیل مختار ، اظهار کرد: در جلسه‌ی روز یکشنبه‌ی این کمیسیون، فتاح، رئیس کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) گزارشی از وضعیت کمیته‌ی امداد و اعضای کمیسیون ارائه کرد و توضیح داد که قوانین فعلی جوابگوی نیاز محرومان نخواهد بود و مشکلات آنان را رفع نخواهد کرد.


به گفته وی در این جلسه رئیس کمیته‌ی امداد بر موضوع تعامل بیشتر کمیسیون اجتماعی و کمیته امداد تأکید کرد و خواستار هم‌افزایی بیشتر مجلس و کمیته امداد شد تا مشکلات مددجویان به خوبی حل شود.


مختار در ادامه گفت: در این جلسه آقای فتاح به عضویت 30 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد اشاره‌ای کرد که کمیته امداد با هزینه‌ی کم آن‌ها را تحت پوشش قرار داده است که لازم است و مشکلات محرومان با کمک‌هایی به بهترین نحو رفع شود.


وی ادامه داد: یکی از مباحث مطرح شده در این جلسه دستمزد پایین‌تر از حداقل نیروهای کمیته امداد در مشاغل مختلف بود که رئیس کمیته امداد نیز با اذعان به این موضوع گفت که ضعف‌های قانونی بسیاری در این رابطه وجود دارد که امیدواریم با کمک مجلس این ضعف‌ها رفع شود.منبع : خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :