موضوعات ‌مرتبط: ورزشی وزنه برداری

a/83262 :کد

0

ششم جولای دفاع لوچف از خودش در دادگاه CAS

  ﺳﻪشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۲:۱۲
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -ششم جولای دفاع لوچف از خودش در دادگاه CAS

قرار است که روز ششم جولای (۱۶ تیر) در جلسه‌ای در دادگاه عالی ورزش با حضور دو متخصص هلندی پرونده محرومیت الکلی لوچف بررسی شود. فدراسیون جهانی وزنه‌برداری تصمیم دارد لوچف را به دلیل دوپینگ چهار سال محرو

قرار است که روز ششم جولای (16 تیر) در جلسه‌ای در دادگاه عالی ورزش با حضور دو متخصص هلندی پرونده محرومیت الکلی لوچف بررسی شود. فدراسیون جهانی وزنه‌برداری تصمیم دارد لوچف را به دلیل دوپینگ چهار سال محروم کند.

 

به گزارش تحلیل ایران لوچف در ماه نوامبر گذشته در مسابقات جام جهانی آمریکا قهرمان وزن مثبت 105 کیلوگرم شد. او در این مسابقات توانست رکورد دو ضرب جهان در این وزن را بشکند.


در ماه دسامبر IWF به دلیل مشکوک بودن لوچف به دوپینگ او را تعلیق کرد. سپس IWF از آزمایشگاه درخواست اطلاعات کرد و نمونه B لوچف مورد آزمایش قرار گرفت.


لوچف در ماه ژوئن در مصاحبه خود با R – Sport اعلام کرد که در نمونه A او ماده‌ای مجاز پیدا شده است. لوچف اعلام کرده که برای شنیدن تصمیم دادگاه عالی ورزش به سوئیس می‌رود. دو وکیل او نیز او را همراهی خواهند کرد. دو متخصص هلندی نیز به دادگاه دعوت شده‌اند.


آرتم پاسف، وکیل ورزشی لوچف در این باره گفت: بیانیه روز یکم ژوئن فرستاده شد و امروز دادگاه عالی ورزش آن را دریافت کرده است. چند ساعت پیش ما درخواست کردیم که بررسی سریع انجام شود و امیدواریم که محرومیت برداشته شود. ما نمی‌خواهیم زمان و هزینه هدر برود.منبع : خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :