موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دانشگاه

a/83280 :کد

0

پیشنهادات رهبر انقلاب نقشه راه ۲۰ ساله تشکلهای دانشجویی است

  ﺳﻪشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۵:۱۳
تعداد بازدید : ۲۳۵   
 تحلیل ایران -پیشنهادات رهبر انقلاب نقشه راه ۲۰ ساله تشکلهای دانشجویی است

مجتبی رئیسی گفت: پیشنهادات ۱۲ گانه مقام معظم رهبری به تشکلهای دانشجویی،کاملاً راهبردی است و نظر ایشان نقشه راه برای ۲۰ سال آینده این جنبشهاست.

 

 
مجتبی رئیسی گفت: پیشنهادات ۱۲ گانه مقام معظم رهبری به تشکلهای دانشجویی،کاملاً راهبردی است و نظر ایشان نقشه راه برای ۲۰ سال آینده این جنبشهاست.

به گزارش تحلیل ایران، مجتبی رئیسی دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به دیدار صمیمی دانشجویان با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: پیشنهادات 12گانه رهبری به دانشجویان و  بحث جبهه دانشجویی ضد امریکایی در جهان اسلام، کاملاً راهبردی و نشانه تسلط و اشراف کامل معظم له به مسائل دانشجویان و جنبشهای دانشجویی است.

وی درباره پیشنهادات 12‌گانه رهبر انقلاب به تشکلهای دانشجویی، عنوان‌کرد: این پیشنهادات ناشی از نگاه راهبردی امام خامنه‌ای به مسائل کشور است و نظر ایشان نقشه راه تشکلهای دانشجویی برای 20 سال آینده است.طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی دانشجویان باید به موضوعات اساسی و مهم کشور بپردازند و از نگاه به مسائل‌ خردی که بعضاً محلی از اعراب ندارد، پرهیز کنند.

این فعال دانشجویی با اشاره به اشراف کامل رهبر معظم انقلاب به مسائل دانشجویان، تصریح کرد: نظر ایشان، تمرکز تشکلهای دانشجویی انقلابی بر روی اشتراکات خودشان و پرهیز از مسائل اختلافی است. همچنین ایشان بر باید و نبایدهای تشکلهای دانشجویی و اینکه یک تشکل آرمان‌خواه دانشجویی چه ویژگیهایی باید داشته باشد، تاکید کردند.

دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی با تاکید بر حفظ‌شان آرمان‌خواهی  و عدالتخواهی دانشجویان  و جنبشهای دانشجویی، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب به یکی از دانشجویان فرمودند «من از این روحیه طلبکاری و مطالبه‌گری شما لذت بردم» و تعبیری که به کار بردند این بود که «کار کشور را همین روحیه طلبکاری شما پیش می‌برد»؛ این نشان می‌دهد که جریان دانشجویی باید آن روحیه مطالبه‌گری، آرمان‌خواهی و عدم رضایت از وضع موجود را کامل حفظ کند.مقام معظم رهبری بحث تقسیم‌بندیهای مرسوم سیاسی را قبول ندارند و  آنچه که مورد توجه ایشان بوده و هست، مبانی انقلاب و خط انقلاب است  و فضای دانشجویی هم باید همین خط و سیر را ادامه بدهد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :