موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/83293 :کد

0

مکانیزم وحدت اصولگرایان می‌تواند ازجنس انتخابات مجلس باشد

  ﺳﻪشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۱۲
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -مکانیزم وحدت اصولگرایان می‌تواند ازجنس انتخابات مجلس باشد

قائم‌مقام جمعیت ایثارگران گفت:مکانیزم وحدت اصولگرایان در انتخابات ۹۶ می‌تواند از جنس انتخابات مجلس باشد.

 

قائم‌مقام جمعیت ایثارگران گفت:مکانیزم وحدت اصولگرایان در انتخابات 96 می‌تواند از جنس انتخابات مجلس باشد.
 
 

به گزارش تحلیل ایران، جواد عامری قائم‌مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به جایگاه ریش‌سفیدی میان اصولگرایان اظهار داشت: موضوع ریش‌سفیدی در میان اصولگرایان، مکانیزم حل اختلاف است. اصولگرایان در جاهایی که با هم اتفاق نظر دارند، چندان نیازی به ریش‌سفید نخواهند داشت اما آنجاهایی که به هر دلیلی به اختلاف رسیدند، حکمیت بزرگان باید پذیرفته شود.

 
وی در پاسخ به این سوال که آیا مکانیزم وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس، در انتخابات ریاست جمهوری 96 هم به کار بسته خواهد شد گفت: صحبت‌کردن در این خصوص اندکی زود است. ما پیرامون انتخابات مجلس، حدود 1 سال جلسه و تبادل نظر داشتیم و پس از آن به جمع‌بندی رسیدیم. امروز اصولگرایان به این نتیجه نرسیده‌اند که باید در انتخابات سال آینده، چه کار کنند.
 
عامری ادامه داد: اگر اصولگرایان بخواهند برای انتخابات 96، با همان شیوه انتخابات مجلس کار کنند، می‌توانند از نتایج آن(انتخابات مجلس دهم) هم استفاده کنند.تقریبا همه اصولگرایان، حکمیت حضرات آیات یزدی، مصباح و موحدی را قبول داشتند که برای انتخابات مجلس جواب داد. من حدس می زنم که این مکانیزم بار دیگر می‌تواند برای انتخابات 96، به کار گرفته شود اما هنوز درباره قطعیت آن بحثی نشده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :