موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/83314 :کد

0

جلسه علنی مجلس آغاز شد

  ﺳﻪشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -جلسه علنی مجلس آغاز شد

جلسه علنی امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی و پس از یک ساعت و ۴۰ دقیقه جلسه غیرعلنی که با حضور دبیر شورایعالی امنیت ملی تشکیل شده بود، آغاز شد.

 

 

جلسه علنی امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی و پس از یک ساعت و 40 دقیقه جلسه غیرعلنی که با حضور دبیر شورایعالی امنیت ملی تشکیل شده بود، آغاز شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس و با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پس از یک ساعت و 40 دقیقه جلسه غیرعلنی، آغاز شد.هم‌اکنون 255 نفر از وکلای ملت در صحن علنی حضور دارند که بر این اساس صندلی 31 نماینده مجلس خالی است.


فارس نوشت: وکلای ملت از صبح امروز با حضور علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی نشست غیرعلنی داشتند که در این جلسه درباره آخرین تحولات منطقه‌ای بحث و تبادل‌نظر شده است.ارائه گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درباره عوامل پرداخت‌های غیرمتعارف به برخی مدیران و مسئولان دولتی دستور کار نشست علنی صبح امروز پارلمان است. وکلای ملت از صبح امروز با حضور علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی نشست غیرعلنی داشتند که در این جلسه درباره آخرین تحولات منطقه‌ای بحث و تبادل‌نظر شده است. ارائه گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درباره عوامل پرداخت‌های غیرمتعارف به برخی مدیران و مسئولان دولتی دستور کار نشست علنی صبح امروز پارلمان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :