موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/83426 :کد

0

انفجار کنترل‌شده یک بسته مشکوک در متروی لندن

  ﺳﻪشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۰
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -انفجار کنترل‌شده یک بسته مشکوک در متروی لندن

پلیس لندن پس از اطلاع از وجود یک بسته مشکوک در یکی از ایستگاه‌های مترو، مردم را از محل خارج کرد و بسته مشکوک را در شرایط کنترل‌شده، منفجر کرد.

پلیس لندن پس از اطلاع از وجود یک بسته مشکوک در یکی از ایستگاه‌های مترو، مردم را از محل خارج کرد و بسته مشکوک را در شرایط کنترل‌شده، منفجر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، رسانه‌های انگلیس از تخلیه یکی از ایستگاه‌های خط شمالی متروی لندن پس از یافت شدن یک بسته مشکوک خبر دادند.

 

بر اساس گزارش دیلی‌میل، ساعت 1:45 به وقت محلی، پلیس با اعلام وجود یک بسته مشکوک در مترو، ایستگاه را تخلیه کرد و سگ‌های بمب‌یاب و تیم چک و خنثی راهی ایستگاه شدند.

 

پلیس سوار هم وارد عمل می‌شود و مردم را از صحنه دور نگاه می‌دارد.

 

تصاویری که مردم حاضر در صحنه در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد که پلیس این بسته را منفجر کرده است؛ بسته‌ای که مواد غذایی داخل آن بوده است.

 

ساعت 3 به وقت محلی، شرایط عادی اعلام می‌شود.

 

اقدامات تروریستی سال گذشته که با تیراندازی خونین در دفتر مجله شارلی ابدو شروع شد و با کشتار جمعه سیاه پاریس به اوج خود رسید، حس ناامنی را تا غرب اروپا کشیده است. جمعه سیاه پاریس در 22 آبان ماه 1394 واقع شد و طی آن مردم حاضر در تئاتر بتکلان 87 نفر به رگبار بسته شدند؛ آن شب در مجموع 130 نفر کشته شدند.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :