موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/83541 :کد

0

دوست دارم نقش جدی بازی کنم

  چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -دوست دارم نقش جدی بازی کنم

بازیگر سریال «پادری» گفت: جنس اتفاقاتی که در «پادری» می‌افتد، شاید خیلی شبیه به «دودکش۱» نباشد، اما آدم‌ها همان آدم‌ها هستند و کل‌کل‌هایشان را با یکدیگر دارند.

 

 

 

بازیگر سریال «پادری» گفت: جنس اتفاقاتی که در «پادری» می‌افتد، شاید خیلی شبیه به «دودکش۱» نباشد، اما آدم‌ها همان آدم‌ها هستند و کل‌کل‌هایشان را با یکدیگر دارند.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، «بهنام تشکر» بازیگر سریال «پادری» درباره پخش سریال‌هایی که در جند فصل ساخته می‌شوند و زمان پخش‌شان گفت: معتقدم که زمان پخش اعم از مناسبتی بودن و یا نبودن به کلیت اثر و حتی دیده شدن آن لطمه نخواهد زد و اگر مردم و مخاطبین این کاراکترها را دوست داشته باشند، می‌خواهند تا در تمامی مناسبت‌ها آنها را در قاب تصویر ببینند.


خبرنگار فارس نوشت: وی درباره تغییر نویسنده سریال «پادری» و اینکه ممکن است این موضوع تاثیری در روند تولید، بیان و بازی بازیگران داشته باشد، بیان داشت:‌ اینکه بازیگران بخواهند همان فرمی که در «دودکش1» بازی کرده بودند را ایفا کنند، کار سختی نبود، اما به نظر می‌رسد به دلیل تعداد قسمت‌های کمی که در زمان پخش اولیه سریال در نوروز داشتیم، تعدد اتفاق‌هایی که در «پادری» می‌افتاد کمتر بود و نویسنده‌ سریال با انشای خود این سریال را به نگارش درآورده است. جنس اتفاق‌ها شاید خیلی شبیه به «دودکش1» نباشد، اما آدم‌ها همان آدم‌ها هستند و کل‌کل‌هایشان را با یکدیگر دارند.


وی درباره پخش سریال‌هایی که سری اول آن در رمضان و سری دو در مناسبتی دیگر بروی آنتن می‌روند،‌ نیز گفت: معتقدم زمان پخش اعم از مناسبتی بودن و یا نبودن به کلیت اثر و حتی دیده شدن آن لطمه نخواهد زد و اگر مردم و مخاطبین این کاراکترها را دوست داشته باشند، می‌خواهند تا در تمامی مناسبت‌ها آنها را ببینند.


بازیگر سریال «ساختمان پزشکان» با اشاره به کمبود بودجه سازمان صدا و سیما که در «دودکش1» مشکلاتی را برای بازیگران به همراه داشت، افزود: به هر حال همه ما می‌دانیم که شرایط تلویزیون به چه شکل است و نمی‌توانیم چشمانمان را ببندیم و بگوییم اینکه تلویزیون چقدر بودجه دارد به ما ربطی ندارد! در حالیکه ما نیز مثل تمامی افرادی که در سازمان صدا و سیما کار می‌کنند، با این موضوع دست به گریبان هستیم.


وی ادامه داد:‌ خوشبختانه در «پادری» به لحاظ امنیت و آرامش و اینکه بچه‌ها با یکدیگر صمیمی‌تر هستند، تولید خیلی خوبی داشتیم و در یک کلام باید بگویم تولید و تهیه «پادری» با «دوکش1» قابل قیاس نبود.


این بازیگر ضمن اشاره به صمیمیتی که بین عوامل تولید و بازیگران در این سریال وجود دارد، نیز گفت: در سریال «پادری» سومین همکاری مشترکم را با محمدحسین لطیفی و هومن برق نورد و همچنین چهارمین همکاری‌ام را با سیما تیرانداز تجربه کردم. به هر حال تعدد این همکاری‌ها دوستی و رفاقتی را بوجود می‌‌آورد که در کنار آشنایی با نوع بازی‌هایمان تکمیل کننده این جنس از رفاقت و صمیمیت است.


تشکر درباره حضورش در نقش‌های جدی گفت: همیشه و در این سالها به حضور در نقش‌های جدی علاقه داشتم، اما خب پیشنهادهایم بیشتر به سمت نقش‌های کمدی رفته است، اما در حال حاضر مدتی است که دوست دارم این دست نقش‌ها را در کارنامه کاریم قرار دهم که پیشتر در فیلم سینمایی «لاک قرمز» و «استرداد» نقش جدی را تجربه کردم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :