موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/83633 :کد

0

سوء سابقه فعالیت های تجاری ترامپ، دستمایه انتقادهای کلینتون

  پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ — ۰۶:۳۸
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -سوء سابقه فعالیت های تجاری ترامپ، دستمایه انتقادهای کلینتون

هیلاری کلینتون نامزد احتمالی حزب دمکرات، تأثیر ورشکستگی های متعدد ترامپ و بی کفایتی فرماندار جمهوریخواه ایالت نیوجرسی را دستمایه حمله به حزب رقیب قرار داد.

 

 

 

هیلاری کلینتون نامزد احتمالی حزب دمکرات، تأثیر ورشکستگی های متعدد ترامپ و بی کفایتی فرماندار جمهوریخواه ایالت نیوجرسی را دستمایه حمله به حزب رقیب قرار داد.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، کلینتون در بازدید از شهرستان آتلانتیک واقع در ایالت نیوجرسی آمریکا، در جمع هواداران خود گفت: ترامپ قصد کسب آرای مردمی را دارد که سال ها آن ها را استثمار کرده است؛ جمعیت کارگر و دارای کسب وکارهای کوچک.


وی افزود که ورشکستگی های ترامپ و شکایت های متعدد علیه او نشان می دهد که وی در سیاست گذاری های اقتصاد آمریکا قابل اعتماد نیست.


ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز نوشت: کلینتون که تازه ترین اظهارات خود را در کنار هتل و قمارخانه معروف «مجتمع ترامپ» ایراد می کرد، یادآور شد که ارمغان دونالد ترامپ برای اقتصاد آمریکا، چیزی بیش از وضع کسب وکار او نخواهد بود. این مجتمع دو سال پیش تعطیل و هزاران کارمند آن بیکار شده بودند.


پایگاه خبری «سی.ان.ان» نیز در بازتاب بخش دیگری از سخنان روز چهارشنبه به وقت محلی کلینتون، نوشت که نامزد دمکرات ها، فرماندار جمهوریخواه این ایالت را هم از سخنان خود بی نصیب نگذاشت.


کلینتون گفت: اگر فرماندار شما به جای راه افتادن پشت سر ترامپ، کار خود را انجام دهد، اقتصاد نیوجرسی بار دیگر پویایی خود را باز خواهد یافت.
شایان ذکر است «کریس کریستی» فرماندار این ایالت، یکی از نزدیکان ترامپ و از گزینه های اصلی برای سمت معاونت رئیس جمهوری آمریکاست.


کریستی که خود یکی از نامزد های حزب جمهوریخواه در رقابت های درون حزبی بود، پس از کناره گیری از رقابت ها به یکی از حامیان اصلی ترامپ بدل شد.


پس از پایان پذیرفتن جنجال پرونده ایمیل های هیلاری کلینتون و نزدیک شدن به کنوانسیون های ملی دو حزب برای تعیین نامزد های نهایی، رقابت های انتخاباتی آمریکا وارد دور جدیدی شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :