موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/83754 :کد

0

سرمربی آلمان:فوتبال با کلاسی ارائه کردیم/برتراز میزبان بودیم

  جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۸
تعداد بازدید : ۵۷۴   
 تحلیل ایران -سرمربی آلمان:فوتبال با کلاسی ارائه کردیم/برتراز میزبان بودیم

سرمربی تیم ملی آلمان معتقد است، تیمش مقابل فرانسه فوتبال با کلاسی ارائه کرد و با وجود برتری در روند بازی، خوش شانس نبود.

سرمربی تیم ملی آلمان معتقد است، تیمش مقابل فرانسه فوتبال با کلاسی ارائه کرد و با وجود برتری در روند بازی، خوش شانس نبود.

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم ملی فوتبال آلمان که پرافتخارترین تیم تاریخ جام ملت های اروپا محسوب می شود در مرحله نیمه نهایی یورو 2016 با دو گل مغلوب فرانسه شد و از رسیدن به هفتمین فینال خود ناکام ماند.


در پایان این دیدار، «یواخیم لو» سرمربی تیم ملی آلمان که تیمش را به قهرمانی جام جهانی 2014 رسانده بود، نمایش تیمش را تحسین برانگیز دانست.


وی با اشاره به اینکه نرسیدن به فینال جام ملت های اروپا برای ژرمن ها یک ناکامی تلقی می شود، گفت: در این دیدار هرکاری را که برای رسیدن به برتری لازم بود، انجام دادیم و با این حال در امر گلزنی موفق نبودیم.


یواخیم لو با تاکید براینکه در فوتبال شانس نقش مهمی ایفا می کند، ادامه داد: فوتبال زیبا و با کلاسی ارائه کردیم و در بیشتر دقایق فرانسه را تحت تاثیر قرار دادیم.


سرمربی تیم ملی آلمان ادامه داد: بازیکنانم تلاش زیادی انجام دادند و از آنان ناراحت نیستم و نمی دانم در آینده برای تیم ملی آلمان چه اتفاقی رخ خواهد داد.منبع : ایرنا  

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :