موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/83771 :کد

0

آخرین وضعیت تغییرات در فدراسیون فوتبال

  جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۶
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت تغییرات در فدراسیون فوتبال

دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از انتخاب رئیس جدید این فدراسیون، بدون تغییر در سمت خود به کار ادامه خواهد داد.

 

 

 

دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از انتخاب رئیس جدید این فدراسیون، بدون تغییر در سمت خود به کار ادامه خواهد داد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، پس از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال و انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون، هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال 3 جلسه را برگزار کرده که البته یک جلسه آن نیز به صورت غیررسمی برگزار شده است که البته هیچ کدام از این جلسات، نتیجه مورد نظر اعضای جدید هیأت رئیسه مبنی بر انتخاب دبیرکل و نایب رئیس را در بر نداشته است.


بر همین اساس طی دو ماه گذشته و در همین جلسات برگزار شده همچنان خبری از پیشنهاد گزینه‌های دبیرکلی و نایب رئیسی دوم به اعضای هیأت رئیسه از سوی تاج نبوده و این در حالی است که فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در آستانه آغاز است و عدم وجود رئیس سازمان لیگ می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند و از سوی دیگر عدم پیشنهاد دبیرکل از سوی نیز فدراسیون را با یک چالش جدی مواجه کرده است. این در حالی است که همچنان تغییرات در برخی کمیته‌ها مورد نظر رئیس فدراسیون فوتبال قرار دارد و تاج فعلا نظری روی تغییر دبیرکلی ندارد.


تاج در همین خصوص معتقد است که دکتر اسدی قراردادی 4 ساله (بخوانید یک ساله) با فدراسیون فوتبال دارد و نیازی به انتخاب سرپرست جدید نیست. اگر چه وی با وجود عجله برای انتخاب نایب رئیس دوم، هنوز فرد مورد نظرش را انتخاب نکرده و به نوعی به جمع‌بندی در این خصوص نرسیده است.


این موضوع زمانی جالب می‌شود که بدانیم برگزاری جلسه هیأت رئیسه جدید نیز در دستور کار فدراسیون فوتبال قرار ندارد و این بدان معناست که اسدی خیلی خودجوش و با تصمیم تاج در سمت خود فعلا ماندگار و ابقا شده است.


با این حال از برخی اعضای هیأت رئیسه در همین باره زمزمه‌های گلایه‌آمیزی مبنی بر عدم تغییر دبیرکل فعلی شنیده می‌شود و شاید همین زمزمه‌ها مرد اول فدراسیون فوتبال را برای برگزاری نشست بعدی هیأت رئیسه حساس و شاید هم محتاط کرده است.


فارس نوشت: در هر صورت با نزدیک شدن به آغاز لیگ برتر اگر هم نیازی به پیشنهاد دبیرکل نباشد، باید نایب رئیس دوم پیشنهاد و انتخاب شود که این امر مستلزم آن است تا هیأت رئیسه تشکیل شده تا به گزینه پیشنهادی تاج رأی بدهد؛ اما همین تشکیل جلسه همانا و دردسرهای احتمالی نیز برای انتخاب یا ابقای اسدی نیز همان.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :