موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/83809 :کد

0

دولت شجاعانه با متخلفان برخورد کند

  جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۷
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -دولت شجاعانه با متخلفان برخورد کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در موضوع حقوق‌های نجومی دولت باید شجاعانه و صادقانه رخورد کند تا ریشه این انحراف سوزانده شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در موضوع حقوق‌های نجومی دولت باید شجاعانه و صادقانه رخورد کند تا ریشه این انحراف سوزانده شود.
 

به گزارش تحلیل ایران ، غلامعلی حدادعادل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون موضوع حقوق‌های نجومی و ریشه شکل‌گیری این مسئله در جمهوری اسلامی اظهار داشت: پیدایش این موضوع از هر زمان که بوده فعلا باید برای حل آن تلاش کرد، دولت باید با شفافیت و قاطعیت برخورد کند تا در مردم این سئوال ایجاد نشود که چرا در شرایطی که تا این حد از نظر اقتصادی و معیشتی در فشار هستند عده‌ای به‌عنوان مدیران سطح بالا حقوق‌های چند ده‌میلیونی و چند صدمیلیونی می‌گیرند؟


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: موضوع حقوق‌های نجومی و پرداخت‌های چند ده و چند صد میلیونی به برخی مدیران مسئله‌ای نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذشت و با این توجیه که تقصیر چه کسی است، این مسئله حل نمی‌شود.


حدادعادل با بیان اینکه دولت باید شجاعانه و صادقانه با این موضوع برخورد کند، تصریح کرد: باید به صورت شفاف و ریشه پیدایش چنین انحرافی سوزانده شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :