موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/83867 :کد

0

آیا مندس، کی‌روش را به نیمکت انگلیس نزدیک می‌کند؟

  جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۹
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -آیا مندس، کی‌روش را به نیمکت انگلیس نزدیک می‌کند؟

خورخه مندس مدیر برنامه‌های کارلوس کی‌روش بخشی از پروژه انتخاب مربی تیم ملی انگلیس را عهده‌دار شد.


خورخه مندس مدیر برنامه‌های کارلوس کی‌روش بخشی از پروژه انتخاب مربی تیم ملی انگلیس را عهده‌دار شد.


به گزارش تحلیل ایران، خورخه مندس مدیر برنامه‌های کارلوس کی‌روش بخشی از پروژه  انتخاب مربی تیم ملی انگلیس را عهده‌دار شد.


فدراسیون فوتبال انگلیس بعد از حذف سه‌شیرها از یورو 2016 با باخت تحقیر آمیز مقابل ایسلند با تشکیل کمیته ای متشکل از دیوید گیل،‌ مارتین گلن و مدیر فنی، دن اشورث در حال بررسی و انتخاب گزینه‌ای مناسب برای هدایت تیم ملی کشورشان هستند.


البته با اینکه فدراسیون فوتبال انگلیس خواهان ادامه کار هاجسون تا پایان جام جهانی 2018 روسیه بودند اما وی از این امر سر باز زد تا گزینه‌های داخلی چون آلاردایس و هری ردنپ نامشان بر سر زبان‌ها بیفتد.


در این بین فدراسیون فوتبال انگلیس از خورخه مندس خواست در تا این امر آنها را یاری کند و طی جلسه‌ای که مندس با معاون اجرایی فدراسیون فوتبال انگلیس در پاریس داشت همکاری دو طرفه آغاز شد.


در این بین خورخه مندس مدیر برنامه‌های مربیان بزرگی چون مورینیو، اسکولاری کارلوس کی‌روش و کارانکا و چند بازیکن مطرح زیر هست.


سران اتحادیه فوتبال انگلیس بر این باورند که لیست پیشنهادات و ارتباطات مندس کارگشا و متنوع است و آنها می‌توانند از این طریق زودتر به نتیجه برسند. البته مندس سال‌هاست که ارتباط نزدیکی با گیل مدیر اجرای فدراسیون فوتبال انگلیس دارد و همین امر باعث شده تا یکی از گزینه‌های محتمل هدایت سه‌شیر کارلوس کی‌روش باشد.

البته سران فدراسیون با کارشناسانی چون گری لینکر، ستاره سابق انگلستان ریو فردیناند و فرانک لمپارد و هری ردنپ در مورد آینده تیم ملی دیدار کردند.

مندس که تاثیر بسزایی در حضور مورینیو در منچستر داشت به دلیل اینکه مرد پرتغالی به تازگی هدایت شیاطین سرخ را بر عهده گرفته دیگر نمی‌تواند نامی از مورینیو به میان آورد با این اوصاف اگر نامی از کی‌روش برای هدایت تیم ملی انگلیس به میان آمد نباید تعجب کرد چرا که مندس در چند سال گذشته نقشی کلیدی در حضور کارلوس روی نیمکت رئال داشت و باید این نقش را اینجا هم به خوبی ایفا کند.

آلاردایس، ردنپ، گلن هادل، استیو بروس و ادی هاو گزینه بومی انگلیس‌ها به حساب می‌آیند و نباید از حمایت بی دریغ فرگوسن از سام به راحتی گذشت.در پایان نام کلیزمن و اسلوان بلیچ هم در این لیست و در کنار نام کی روش دیده می‌شود.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :