موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهادت

a/83881 :کد

0

پیکر مطهر ۳ شهید مدافع حرم در منزل ابدیشان آرام گرفت

  جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ — ۲۳:۰۶
تعداد بازدید : ۵۳۰   
 تحلیل ایران -پیکر مطهر ۳ شهید مدافع حرم در منزل ابدیشان آرام گرفت

پیکر مطهر شهیدان سید شریف موسوی، عباس جعفری و عباس احسانی از شهدای والامقام مدافع حرم ظهر امروز با حضور پرشور عاشقان راه ایثار و شهادت تشییع و در منزل ابدیشان آرام گرفت.


پیکر مطهر شهیدان سید شریف موسوی، عباس جعفری و عباس احسانی از شهدای والامقام مدافع حرم ظهر امروز با حضور پرشور عاشقان راه ایثار و شهادت تشییع و در منزل ابدیشان آرام گرفت.


به گزارش تحلیل ایران، پیکر مطهر شهیدان سید شریف موسوی، عباس جعفری و عباس احسانی از شهدای والامقام مدافع حرم ظهر امروز با حضور پر شور خانواده معظم شهدا روی دوش عاشقان راه ایثار و شهادت تشییع شد.


مردم مومن، ولایی و شهید پرور شهرستان ورامین با حضور پرشور و حماسی خود در مراسم تشییع پیکر پاک این سه شهید والامقام ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تکریم خانواده معظم شهدا با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.


تشییع‌کنندگان در طول مسیر تشییع پیکر پاک شهدا با سر دادن ذکر صلوات و نام ائمه اطهار علیهم‌السلام به ارزش‌های دین مبین اسلام ادای احترام کردند.


وارثان قیام 15 خرداد همزمان با تشییع پیکر پاک شهیدان سید شریف موسوی، عباس جعفری و عباس احسانی از شهدای والامقام مدافع حرم با سر دادن شعارهایی همچون «لبیک یا حسین (ع)»، «لبیک یا زینب (س)»، «کلنا عباسک یا زینب (س)»، «کلنا فداک یا زینب (س)» و ... ضمن اعلام انزجار از استکبار جهانی و گروه‌های تروریستی داعش و تکفیری بر ایستادی پای ارزش‌های دین مبین اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی و مجاهدت در راه پاسداری و حراست از حرم اهل بیت (ع) تاکید کردند.


پیکر پاک این شهدای مدافع حرم با حضور پرشور مردم در خیرآباد ورامین تشییع شدند.


پیکر پاک شهید شریف موسوی پس از اقامه نماز در گلزار شهدای امامزاده طاهر و مطهر (ع) خیرآباد و پیکر شهیدان عباس احسانی و عباس جعفری نیز پس از تشییع باشکوه و انجام آیین تدفین با بدرقه عاشقان راه ایثار و شهادت و در میان ذکر صلوات نام اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام در روستاهای ریحان‌آباد و علی‌آباد در منزل ابدیشان آرام گرفت.


شهید سید شریف موسوی 28 ساله و از وی دو فرزند دختر و پسر به یادگار مانده است، شهید عباس احسانی 32 ساله و از وی نیز سه دختر به یادگار مانده و شهید عباس جعفری 19 ساله بود  که پدر و مادر این شهید در افغانستان زندگی می‌کنند.


گفتنی است، شهیدان سید شریف موسوی، عباس جعفری و عباس احسانی از اعضای تیپ فاطمیون بودند که در دفاع از حرمین شریفین در کشور سوریه به فیض شهادت نائل آمدند.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :