موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/83888 :کد

0

کشته و زخمی شدن ۶۶ فرد مسلح در حومه دمشق توسط ارتش سوریه

  شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۸
تعداد بازدید : ۱۷۳   
 تحلیل ایران -کشته و زخمی شدن ۶۶ فرد مسلح در حومه دمشق توسط ارتش سوریه

ارتش سوریه طی ۲۴ ساعت گذشته در جریان درگیری ها با عناصر مسلح در حومه دمشق نزدیک به ۶۰ نفر از این عناصر را به هلاکت رساند و زخمی کرد.


ارتش سوریه طی ۲۴ ساعت گذشته در جریان درگیری ها با عناصر مسلح در حومه دمشق نزدیک به ۶۰ نفر از این عناصر را به هلاکت رساند و زخمی کرد.


به گزارش تحلیل ایران، ارتش سوریه طی ۲۴ ساعت گذشته موفق شده است در درگیری ها با گروه های مسلح در حومه دمشق بیش از ۲۰ عنصر مسلح را به هلاکت برساند.


بر اساس این گزارش در جریان درگیری های ۲۴ ساعت گذشته ارتش سوریه با گروه های مسلح در قلمون واقع در حومه دمشق، ۲۶ عنصر مسلح به هلاکت رسیده اند و همچنین ۴۰ عنصر دیگر نیز زخمی شدند.


نیروهای ارتش سوریه همچنین مراکز تجمع نیروهای مسلح را در دامنه های سبنا در دشت رنکوس در حومه دمشق بمباران کردند که منجر به کشته و زخمی شدن شماری از عناصر و همچنین انهدام تجهیزات آنها شد.


همچنین گروه تروریستی جبهه النصره نیز مواضع ارتش سوریه را در منطقه تلفیتا در قلمون غربی هدف قرار داد و با پاسخ متقابل ارتش سوریه مواجه شد.


ارتش سوریه همچنین حمله عناصر تروریستی-تکفیری عضو داعش را در حومه شرقی حمص ناکام گذاشته و شماری از آنها را به هلاکت رساند.

به علاوه ارتش سوریه تجهیزات و ادوات نظامی داعش را در نزدیکی سد عقارب در حومه شرقی حماه منهدم کرد.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :