موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/83925 :کد

0

حدادعادل: اصولگرایان در انتخابات موفق بودند

  شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ — ۰۶:۲۷
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -حدادعادل: اصولگرایان در انتخابات موفق بودند

در موضوع حقوق‌های نجومی دولت باید شجاعانه و صادقانه برخورد کند تا ریشه این انحراف سوزانده شود.

 

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در موضوع حقوق‌های نجومی دولت باید شجاعانه و صادقانه برخورد کند تا ریشه این انحراف سوزانده شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، غلامعلی حدادعادل پیرامون موضوع حقوق‌های نجومی و ریشه شکل‌گیری این مسئله در جمهوری اسلامی گفت: پیدایش این موضوع از هر زمان که بوده فعلا باید برای حل آن تلاش کرد، دولت باید با شفافیت و قاطعیت برخورد کند تا در مردم این سئوال ایجاد نشود که چرا در شرایطی که تا این حد از نظر اقتصادی و معیشتی در فشار هستند عده‌ای به‌عنوان مدیران سطح بالا حقوق‌های چند ده‌میلیونی و چند صدمیلیونی می‌گیرند؟

 
تابناک نوشت: موضوع حقوق‌های نجومی و پرداخت‌های چند ده و چند صد میلیونی به برخی مدیران مسئله‌ای نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذشت و با این توجیه که تقصیر چه کسی است، این مسئله حل نمی‌شود.
 
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه دولت باید شجاعانه و صادقانه با این موضوع برخورد کند، تصریح کرد: باید به صورت شفاف و ریشه پیدایش چنین انحرافی سوزانده شود.همچنین وی در مجتمع کوثر  با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتخابات مجلس دهم مهم بود، در مجموع مجلسی پدید نیامد که باعث نگرانی باشد؛ شرایط تبلیغات و سیاسی داخل اصولگرایان تغییر کرده بود و همین موضوع دلیل این بود که بنده بر وحدت اصولگرایی تأکید داشتیم.
 
اهم سخنان وی به شرح زیر است:
 
* رقبا مطمئن بودند که به لیست واحد نمی‌رسیم ولی ما موفق بودیم و نکته جالب اینکه 30 نفر لیست اصولگرایان به ترتیب از نفر 31 تا 60 رأی آورد و با اختلاف 19 هزار رأی کمتر انتخابات را به پایان رساندیم.اگر این وحدت حاصل نمی‌شد، ممکن بود نتیجه بدی را به همراه داشته باشد، به گونه‌ای که کمی دیر به وحدت رسیدیم و زمان برای مدیریت صحنه کم بود.
 
* در ماه‌های اخیر نکات جدیدی را رهبری انقلاب تأکید کردند و تأکیدات ایشان بر انقلابی ماندن و انقلابی بودن است؛ ایشان در مورد خبرگان بر انقلابی ماندن تأکید دارند و این نشان از نگرانی ایشان است که در مجمع انقلابیون چنین صحبتی را مطرح می‌کنند.
 
* امروز باید کشور را با شیوه جدید مدیریت کنیم و با دنیا تعامل داشته باشیم؛ باید شعارهای تند انقلابی را کنار بگذاریم؛ هنجارهای جهانی را رعایت کنیم و عضو جامعه جهانی شویم.
 
* موضوع فیش‌های حقوقی نمونه نفوذ است. این مسأله مثل زخم چرکین سر باز کرده است؛ این حقوق‌ها در مخیله ما هم نمی‌گنجید و متأسفانه طبق آمار حدود هزار نفر حقوق غیرمتعارف می‌گیرند.
 
*اصلاً خودم را انقلابی نمی‌دانم و در مقابل مدافعان حرم احساس خجالت می‌کنم. ما یک روزنامه را هم نمی‌توانیم مدیریت کنیم. اما بعضی‌ها چند رسانه دارند و در کشورهای مختلف فعالیت اقتصادی می‌کنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :