موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی خودرو

a/83939 :کد

0

تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی از امروز

  شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی از امروز

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی در تهران از صبح امروز، شنبه ۱۹ تیر تشدید می شود.

 


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی در تهران از صبح امروز، شنبه 19 تیر تشدید می شود.


 

به گزارش تحلیل ایران، سردار تیمور حسینی گفت: از امروز همراه داشتن برگه‌های معاینه فنی الزامی است و هر خودرویی که فاقد برگه باشد مطابق قانون جریمه خواهد شد. وی با بیان اینکه کنترل خودروهای فاقد معاینه فنی برابر قانون جزو ماموریت‌های پلیس است، گفت: داشتن معاینه فنی یعنی اینکه ماشین ایمن باشد، ترمز و چرخ‌هایش چک شده و موتور آن سالم باشد، به عبارت دیگر کلیه متعلقات خودرو که نقص در آن می‌تواند حادثه‌ساز شود، در مراکز معاینه چک شده و تائیدیه دریافت کند.

میزان نوشت: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه خودرویی که معاینه فنی دریافت کند، از نظر پلیس تمام این مراحل را طی کرده و سالم است، اظهار کرد: از این رو در اجرای این طرح، برگه‌های معاینه فنی چک می‌شود و هر خودرویی که فاقد برگه باشد مطابق قانون جریمه خواهد شد. حسینی با تاکید بر پذیرش برگه معاینه فنی صادر شده در شهرستانها افزود: اگر خودرویی معاینه فنی هم داشته باشد اما دودزا باشد یا نقص فنی داشته باشد متوقف و جریمه خواهد شد.
 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :