موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/84002 :کد

0

جزئیات برنامه منافقین در اطراف پاریس

  شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۶
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -جزئیات برنامه منافقین در اطراف پاریس

منافقین هر سال به بهانه شورش بی فایده‌ای که در ۳۰ خرداد ۱۳۶۰صورت دادند، برنامه‌ای را در اطراف پاریس برگزار می‌کنند.

منافقین هر سال به بهانه شورش بی فایده‌ای که در 30 خرداد 1360صورت دادند، برنامه‌ای را در اطراف پاریس برگزار می‌کنند.

به گزارش تحلیل ایران ، منافقین امسال نهایتا دو سه هزار نفر را به این برنامه می کشانند و این در حالی است که هرساله اذعان می کنند که نزدیک به 100 هزار نفر باایشان همراهی می کنند. 


منافقین هر سال به بهانه شورش بی فایده ای که در 30 خرداد 1360 با دستور سازمان سیا و سرویس جاسوسی فرانسه در تهران و برخی شهرستان ها صورت دادند،برنامه ای را در اطراف پاریس برگزار می کنند و با جمع آوری سیاهی لشکر از اطراف فرانسه،برنامه خودشان را برگزار می نمایند.


نکته حائز اهمیت در برنامه امسال منافقین عدم همراهی دولت فرانسه با ایشان و جابجایی مکان هرساله ایشان از ورزشگاه محلی ویلپنت به منطقه ای به نامه بورژه (Le Bourget Exhibition Center) هست که نمایشگاهی برای نمایش تجهیزات هواپیما و محصولات هوایی در اطراف پاریس به حساب می آید.

 

 

از آنجا که این محل نمایشگاه ثابت محولات هوایی است،منافقین از سر استیصال ضمن رشوه ای کلان این محل را اجازه کرده اند.


به دلیل ماهیت نمایشگاهی این محل صندلی های ثابتی برای استقرار ندارد و ضمن اینکه فضای آن از ورزشگاه ویلپنت کمتر است منافقین که هر سال حدود سه چهارهزار نفر را دور خودشان جمع می کردند،امسال برای این امر نیز محدودیت دارند.

 

 

گفتنی است منافقین امسال قصد دارند از پناهجویان آواره عرب،بالاخص سوری ها در این محل استفاده تبلیغاتی نمایند.

فاصله این محل تا مقر منافقین در محله اورسورواز بصورت حداقلی انتخاب شده است تا منافقین برای حمل و نقل این افراد به سادگی اقدام نمایند.

 

 

منافقین هر ساله افراد را به بهانه تورهای پاریس گردی و پرداخت مبالغی به برنامه خودشان می کشانند و امسال نیز افرادی را در هتل هایشان مستقر نموده اند.

در برنامه منافقین پناهجویانی که اغلب در آلمان و اتریش آواره هستند حضور می یابند.از سوی دیگر دانشجوهای لهستانی هم مثل سالهای قبل با مبالغ اندک 40 یوروی با تور 3 روزه پاریس به شرط شرکت در این برنامه حاضر هستند.

 

 

منافقین امسال نهایتا دو سه هزار نفر را به این برنامه می کشانند و این در حالی است که هرساله اذعان می کنند که نزدیک به 100 هزار نفر باایشان همراهی می کنند.

 


گفتنی است، برنامه های از این دست منافقین دو کاربرد عمده دارد، 1)خودنمایی برای عرض اندام مقابل سرویس های جاسوسی غربی و تقاضای نوکری برای ایشان و 2) حفظ روحیه افرادی فریب خورده سازمان که غرق در معادلات فرقه گرایانه شده اند و چاره ای جز زندگی ننگین در سازمان ندارند.

 
 منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :