موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/84226 :کد

0

دستور دادستان کل کشور برای رسیدگی به حمله مسلحانه کرمانشاه

  یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۳
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -دستور دادستان کل کشور برای رسیدگی به حمله مسلحانه کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از دستور ویژه دادستان کل کشور برای رسیدگی به موضوع حادثه حمله مسلحانه به خودرو حامل حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس، خبر داد.


دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه ضمن تشریح جزییات حادثه حمله مسلحانه به خودرو حامل حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس، از دستور ویژه دادستان کل کشور برای رسیدگی به این موضوع خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران، مجتبی ملکی درباره حادثه یاد شده اظهار کرد: آقای فلاحت پیشه به همراه فرماندار شهرستان دالاهو و تعدادی از مدیران استانی برای برگزاری یک جلسه مردمی عازم منطقه‌ای به نام «ریجاب» بوده‌اند اما در مسیر چند فرد مسلح، جاده را به رگبار می‌بندند. 


دادستان کرمانشاه افزود: متأسفانه در این حادثه دو نفر کشته و فرماندار دالاهو و یک نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند اما خوشبختانه برای خود آقای فلاحت پیشه مشکلی پیش نیامده است.


وی تصریح کرد: پس از وقوع حادثه، عوامل تیراندازی، ماشین خود را به آتش کشیده‌ و به سمت کوه‌های محل که در نزدیکی مرز قرار دارد، متواری شده‌اند. 


ملکی گفت: پس از وقوع این حادثه دادستان کل کشور بلافاصله دستور رسیدگی موضوع به صورت ویژه را صادر کرد  تا ان‌شاءالله عوامل این حادثه در اسرع وقت شناسایی شوند.


دادستان کرمانشاه یادآور شد: تاکنون کسی در این رابطه دستگیر نشده ولی از ماشینی که به آتش کشیده شده، اطلاعاتی به دست آمده که در حال بررسی است.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :