موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/84285 :کد

0

دیمتری‌ پایت بهترین‌ بازیکن‌ یورو شد

  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ — ۰۷:۵۶
تعداد بازدید : ۲۵۱   
 تحلیل ایران -دیمتری‌ پایت بهترین‌ بازیکن‌ یورو شد

- «دیمتری پایت» هافبک خوش تکنیک تیم ملی فوتبال فرانسه به عنوان بهترین بازیکن یورو ۲۰۱۶ انتخاب شد و «رناتو سانچس» از پرتغال نیز جوان اول این رویداد لقب گرفت.

 

«دیمتری پایت» هافبک خوش تکنیک تیم ملی فوتبال فرانسه به عنوان بهترین بازیکن یورو 2016 انتخاب شد و «رناتو سانچس» از پرتغال نیز جوان اول این رویداد لقب گرفت.

به گزارش تحلیل ایران، پانزدهمین دوره رقابت های فوتبال جام ملت های اروپا با قهرمانی تیم ملی پرتغال به پایان رسید و این تیم توانست در دیدار نهایی با یک گل از سد فرانسه میزبان عبور کند و برای نخستین بار فاتح این تورنمنت معتبر شود.

ایرنا نوشت: در پایان یورو 2016 و براساس امتیازبندی صورت گرفته از طریق سایت اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) دیمتری پایت از فرانسه که سه گل به ثمر رساند و دو پاس گل نیز ساخته بود به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شد و جایزه خود را دریافت کرد.آنتون گریژمان از فرانسه و گرت بیل از ولز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.همچنین «رناتو سانچس» هافبک 18 ساله تیم ملی پرتغال عنوان بهترین بازیکن جوان را از آن خود کرد.وی با دوندگی بالا و طراحی حملات پرتغالی ها، یکی از ارکان مهمش برای تاریخ سازی در یورو 2016 لقب گرفت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :