موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/84401 :کد

0

اهدای لوح بیداری و ساعت شماطه‌دار به رئیس سازمان انرژی اتمی

  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۴
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -اهدای لوح بیداری و ساعت شماطه‌دار به رئیس سازمان انرژی اتمی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در پیامی خطاب به رئیس سازمان انرژی اتمی به دلیل اظهارات اخیر وی در حوزه توطئه‌‌‌چینی‌‌های غرب، لوح بیداری و ساعت شماطه‌دار به وی اهدا کرد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در پیامی خطاب به رئیس سازمان انرژی اتمی به دلیل اظهارات اخیر وی در حوزه توطئه‌‌‌چینی‌‌های غرب، لوح بیداری و ساعت شماطه‌دار به وی اهدا کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در پیامی خطاب به علی‌اکبر صالحی رئیس انرژی اتمی اعلام کرد: ورود شما را به عرصه «بی‌سوادان» تبریک عرض می‌کنیم.

همچنین شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به دلیل اظهارات اخیر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی در حوزه توطئه چینی‌های غرب، ساعت شماطه داری را به همراه لوح بیداری به رئیس انرژی اتمی اهدا کردند.


در لوح اهدایی به صالحی آمده است: نظر به اظهارات کار‌شناسانه و ارزشمند حضرتعالی پیرامون کارشکنی‌ها و توطئه‌های صورت گرفته توسط غرب در روند اجرای برجام و ابراز نگرانی در این حوزه بر خود لازم می‌دانیم ورود شما استاد ارجمند را به عرصه «بی‌سوادان» تبریک عرض کنیم، بدیهی است ورود به این جرگه مستلزم تحمل برچسب‌ها و توهین‌های فراوانی خواهد بود که در این راه پرخطر برایتان از خدای متعال صبر فراوان مسئلت می‌کنیم. هرچند موارد مطروحه توسط شما و ابراز نگرانی از بدعهدی‌های طرف مقابل مدت‌ها قبل نیز توسط فرزندان انقلابی این مرز و بوم مطرح شده بود.


در ادامه متن این لوح خطاب به صالحی عنوان شده است: با آنکه بیانات احساسی و حمایت‌های پرخروش شما از برجام تاثیر به سزایی در روند تصویب آن در مجلس داشت، امید است اظهارات امروز شما کفاره قسم‌های جلاله دیروزتان باشد، ضمنا به پیوست این نامه ساعت شماطه داری جهت خواب نماندن در بزنگاه‌های کشور و عدم تکرار تجربه‌های تلخ گذشته به حضورتان تقدیم می‌شود.


منبع : فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :