موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوزه مجلس

a/84406 :کد

0

زاهدی: دولت در برخورد با مفسدین اقتصادی آدرس غلط ندهد

  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ — ۲۲:۳۰
تعداد بازدید : ۲۶۶   
 تحلیل ایران -زاهدی: دولت در برخورد با مفسدین اقتصادی آدرس غلط ندهد

نماینده مردم کرمان در مجلس با تأکید بر عدم فرافکنی دولت در برخورد با فسادهای اقتصادی، گفت: اینکه دولت این برخورد را شروع کرده جای تشکر دارد اما از ورود دیرهنگام به این مسئله گلایه‌مندیم.


نماینده مردم کرمان در مجلس با تأکید بر عدم فرافکنی دولت در برخورد با فسادهای اقتصادی، گفت: اینکه دولت این برخورد را شروع کرده جای تشکر دارد اما از ورود دیرهنگام به این مسئله گلایه‌مندیم.


به گزارش تحلیل ایران، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به سوالی پیرامون نوع برخورد دولت با حقوق‌بگیران نجومی اظهار داشت: اینکه دولت این برخورد را شروع کرده و رئیس‌جمهور و معاون اولش دستوراتی را نسبت به این قضیه داده‌اند، جای تشکر دارد اما از اینکه دیرهنگام به این کار مبادرت کرده‌اند گلایه‌مندیم.


وی با بیان اینکه نکته قابل تأمل این است که بیشتر مدیران آلوده مربوط به این دولت هستند،‌ افزود: عدم ورود دیوان محاسبات،‌سازمان بازرسی و یا سیستم نظارتی ریاست جمهوری به این مسئله نیز جای بسی تأسف دارد.


نماینده مردم کرمان در مجلس در ادامه با تأکید بر عدم تمرکز بر مسئله فیش‌های نجومی برای برخورد با تخلفات اقتصادی گفت: باید مجموع درآمدها را لحاظ کنیم و اینکه فقط به مدیران بچسبیم، آدرس غلط دادن است چون درآمدهای نامشروع در بین غیرمدیران به مراتب بیشتر از مدیران است.


زاهدی افزود: رانت‌خوارهای پشت صحنه‌ای هستند که به ثروت‌های بادآورده دست پیدا می‌کنند و از حمایت مدیران و غیر مدیران نیز برخوردارند.


نماینده مردم کرمان در مجلس  تأکید کرد: از دستگاه‌های نظارتی و دولت انتظار داریم که روی ثروت‌های بادآورده در بخش‌های خصوصی نیز کار کنند و منشأ این ثروت‌ها را از بین ببرند.


زاهدی در پاسخ به برخی سوالات مبنی بر ناچیز بودن این اختلاس‌ها در مقایسه با دولت قبل اظهار داشت: این حرف‌ها آدرس غلط دادن و فریب افکار عمومی است. اگر دولتمردی این حرف را بزند به بیراهه می‌رود و چنین مدیری باید عزل شود.


نماینده مردم کرمان در مجلس با تأکید بر عدم فرافکنی در برخورد با فسادهای اقتصادی تأکید کرد: هر کسی در هر دولتی رانت‌خواری و تخلف اقتصادی کرد باید با آن برخورد قاطع شود و نگاه جناحی و سیاسی به این قضیه مشکلی را حل نخواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :