موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/84411 :کد

0

حمله مسلحانه در اشتوتگارت آلمان دو کشته برجا گذاشت

  ﺳﻪشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۹
تعداد بازدید : ۲۲۰   
 تحلیل ایران -حمله مسلحانه در اشتوتگارت آلمان دو کشته برجا گذاشت

حمله مردی مسلح به یک مؤسسه حقوقی در شهر اشتوتگارت آلمان دو کشته برجای گذاشت.

حمله مردی مسلح به یک مؤسسه حقوقی در شهر اشتوتگارت آلمان دو کشته برجای گذاشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از خبرگزاری راشاتودی، به دنبال گزارش یک شاهد عینی مبنی بر ورود یک مرد مسلح به ساختمان یک مؤسسه حقوقی در شهر اشتوتگارت آلمان،‌ نیروی پلیس این کشور در عملیات گسترده ای برای نجات جان گروگانهای احتمالی با دو جسد در طبقه زیرزمین این ساختمان روبرو شد.

پلیس آلمان با ورود به ساختمان مزبور و جستجوی کامل آن، با جسد دو مرد در طبقه زیرزمین روبرو شد که ظاهراً در اثر شلیک گلوله کشته شده اند. هنوز جزئیات این حادثه روشن نشده است.

پلیس آلمان یکی از این اجساد را متعلق به مرد مهاجم و دیگری را مربوط به یکی از کارکنان یا ساکنان این ساختمان می داند. کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی اجساد هستند. 

به نقل از شاهدان عینی، صدای تیراندازی از داخل این ساختمان شنیده می شد؛ اما پلیس این اطلاعات را تأیید نکرد. گزارشات اولیه همچنین از احتمال یک گروگانگیری خبر می داد.

حدود صد افسر پلیس در این عملیات شرکت داشتند و آمبولانسهایی نیز به محل حادثه اعزام شده بود. پلیس آلمان مدعی شد که در حین عملیات خود برای ورود به ساختمان از اسلحه استفاده نکرده است.

گفتنی است این حادثه تیراندازی در یک منطقه مسکونی گرانقیمت در شرق اشتوتگارت آلمان که محل فعالیت چندین مؤسسه حقوقی است، اتفاق افتاد.

 

 

منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :