موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/84618 :کد

0

کشورهای اروپایی حامی تروریسم اکنون گرفتار این پدیده شده اند

  چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۶
تعداد بازدید : ۱۲۷   
 تحلیل ایران -کشورهای اروپایی حامی تروریسم اکنون گرفتار این پدیده شده اند

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد اعلام کرد که برخی کشورهای اروپایی حامی تروریسم تکفیری امروز خودشان دچار این پدیده شده اند.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد اعلام کرد که برخی کشورهای اروپایی حامی تروریسم تکفیری امروز خودشان دچار این پدیده شده اند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه العهد، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد تاکید کرد که برخی کشورهای اروپایی در حمایت از تروریسم تکفیری نقش داشته اند و امروز تروریسم به خودشان بازگشته است.


وی گفت: برخی از کشورهای اروپایی با صادر نمودن تروریسم به سوریه از ابتدا در ریختن خون مردم سوریه مشارکت داشتند. این کشورها از تروریست ها با نام مبارزان جهادی یاد می کردند و الان که تروریسم به خودشان بازگشته و حملات تروریستی متوجه شهرهایشان شده است نام آنها را به تروریست ها تغییر داده اند.


بشار الجعفری طی سخنانی در شورای امنیت سازمان ملل متحد پیرامون وضعیت خاورمیانه تصریح کرد که رژیم اشغالگر اسرائیل به حمایت از گروه های تروریستی همچون «جبهه النصره» ادامه می دهد.


الجعفری افزود: رژیم صهیونیستی به بازداشت ظالمانه شهروندان سوری و سرقت منابع طبیعی جولان اشغالی ادامه می دهد و تمام قوانین بین المللی را نادیده گرفته است.


نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد از کشورهای جهان خواست راهکار مناسبی را برای پایان دادن به تجاوزات اسرائیل اتخاذ نمایند. وی همچنین توقف شهرک سازی از سوی رژیم صهیونیستی را خواستار شده و اعلام کرد که این اقدامات نقض آشکار قوانین بین الملی و پیمان ژنو است و باید فورا متوقف گردد.منبع: خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :