موضوعات ‌مرتبط: فناوری موبایل

a/84629 :کد

0

انتشار تصاویری زنده از Honjo موبایلی کنسل شده از مایکروسافت

  چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۷
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -انتشار تصاویری زنده از Honjo موبایلی کنسل شده از مایکروسافت

سال گذشته به نظر می رسید که مایکروسافت چند موبایل مجهز به ویندوز ۱۰ را آماده کرده تا آنها را معرفی کند ولی در میانه راه، توسعه برخی لغو شد و تنها موبایل هایی که معرفی گشتند، لومیا ۹۵۰ و نمونه اکس ال آ

سال گذشته به نظر می رسید که مایکروسافت چند موبایل مجهز به ویندوز ۱۰ را آماده کرده تا آنها را معرفی کند ولی در میانه راه، توسعه برخی لغو شد و تنها موبایل هایی که معرفی گشتند، لومیا ۹۵۰ و نمونه اکس ال آن در کنار لومیا ۵۵۰ و ۶۵۰ بودند.
 

به گزارش تحلیل ایران در این میان یکی از موبایل های مایکروسافت که توسعه اش لغو شد، دستگاهی بود که با نام رمز «Honjo» شناخته می شد. این طور که به نظر می رسید، مایکروسافت طراحی آن را نیز به شکل کامل انجام داده بود چرا که چند رندر کامپیوتری از جمله تصویر فوق در فضای مجازی منتشر شدند.

 

حال ولی به نظر می رسد که Honjo، به مرحله تولید نمونه اولیه هم رسیده چرا که یک وب سایت ایتالیایی، چند تصویر زنده از همین دستگاه در حال اجرای ویندوز ۱۰ به نمایش گذاشته است.

 

البته باید اشاره کرد که اگرچه این محصول در تصاویر زیبا به نظر می رسد اما سایت ایتالیایی خبر می دهد که اسمارت فون اهالی ردموند به چیپست اسنپدراگون ۲۱۰ مجهز بوده که از پردازنده ای ضعیف اما کم مصرف برخوردار است. این در حالیست که نمایشگر دستگاه نیز صرفاً به رزولوشن 720p مجهز بوده و مجموعاً مایکروسافت تصمیم به لغو توسعه یک موبایل اقتصادی گرفته. هرچند که مایکروسافت در سال های گذشته چندین موبایل اقتصادی رونمایی کرده که آخرین آنها، همان لومیا ۵۵۰ است.

 

منبع:تابناک
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :