موضوعات ‌مرتبط: فناوری موبایل

a/84633 :کد

0

شائومی ردمی نوت ۴ به دوربین دوگانه مجهز می شود

  چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۰
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -شائومی ردمی نوت ۴ به دوربین دوگانه مجهز می شود

تصویر جدیدی که از گوشی شیائومی ردمی نوت ۴ منتشر شده، از مجهز شدن این گوشی به دوربین دوگانه خبر می دهد.

تصویر جدیدی که از گوشی شیائومی ردمی نوت ۴ منتشر شده، از مجهز شدن این گوشی به دوربین دوگانه خبر می دهد.
 

به گزارش تحلیل ایران دوربین های دوگانه در جهان موبایل امروز، هواداران زیادی یافته اند و روز به روز به تعداد آنها افزوده می شود.

 

اما حالا به نظر می رسد که شیائومی نیز خود را برای ورود به بازار گوشی های هوشمند مجهز به دوربین دوگانه آماده می کند. دستگاهی که در تصویر مشاهده می کنید در واقع عکس لو رفته ای از گوشی شیائومی ردمی نوت ۴ را نشان می دهد؛ در صورت صحت این تصویر، به نظر می رسد که فبلت بعدی شیائومی نیز وارد جریان دوربین های دوگانه خواهد شد.

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، فلاش LED مابین دو دوربین تعبیه شده و لوگوی Mi، در قسمت پایینی نمای پشتی شیائومی ردمی نوت ۴ قرار گرفته است. قاب پشتی دستگاه به اسکنر اثر انگشت مجهز نشده، بنابراین می توان انتظار داشت که در صورت تجهیز به این قابلیت، اسکنر در قسمت جلویی دستگاه قرار گرفته باشد. این احتمال نیز وجود دارد که طراحان این گوشی، همانند گوشی می ۵، دکمه ی هوم دستگاه را برای این قابلیت در نظر گرفته باشند. به هر حال، تنظیمات دوربین دوگانه، طراحی متفاوتی از شیائومی ردمی نوت ۴ را در مقایسه با ردمی نوت ۳، به نمایش می گذارد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی از خصوصیات احتمالی گوشی شیائومی ردمی نوت ۴ منتشر نشده است، اما با توجه به شایعات گذشته، مراسم رونمایی از این دستگاه به زودی انجام خواهد شد. گفته می شود که ردمی نوت ۴ از نمایشگر بزرگتر، تراشه ی اسنپ دراگون ۶۵۲، رم ۳ گیگابایتی و حافظه ی ۱۶ گیگابایتی برخوردار خواهد بود.

 

منبع:تابناک
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :