موضوعات ‌مرتبط: فناوری سخت افزار

a/84641 :کد

0

انتشار اولین رندرهای گرافیکی احتمالی از اسمارت نکسوس گوگل

  چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۵
تعداد بازدید : ۱۰۰۱   
 تحلیل ایران -انتشار اولین رندرهای گرافیکی احتمالی از اسمارت نکسوس گوگل

چندی پیش خواندیم که گوگل در حال ساخت نمونه های اولیه از یک جفت اسمارت واچ تحت سیستم عامل Android Wear است. به نظر می رسد که ساخت این محصول را خود کمپانی یاد شده بر عهده خواهد گرفت. با توجه به نام های

چندی پیش خواندیم که گوگل در حال ساخت نمونه های اولیه از یک جفت اسمارت واچ تحت سیستم عامل Android Wear است. به نظر می رسد که ساخت این محصول را خود کمپانی یاد شده بر عهده خواهد گرفت. با توجه به نام های رمز انتخاب شده برای این دیوایس ها، یعنی Angelfish یا «فرشته ماهی» و Swordfish یا «اره ماهی»، می توان حدس زد که این دو ساعت هوشمند اعضای جدیدی از خانواده محصولات نکسوس خواهند بود.
 
به گزارش تحلیل ایران  چندی پیش خواندیم که گوگل در حال ساخت نمونه های اولیه از یک جفت اسمارت واچ تحت سیستم عامل Android Wear است. به نظر می رسد که ساخت این محصول را خود کمپانی یاد شده بر عهده خواهد گرفت. با توجه به نام های رمز انتخاب شده برای این دیوایس ها، یعنی Angelfish یا «فرشته ماهی» و Swordfish یا «اره ماهی»، می توان حدس زد که این دو ساعت هوشمند اعضای جدیدی از خانواده محصولات نکسوس خواهند بود.
 

تاکنون فقط توصیف مبهمی از این دستگاه ها را در ذهن داشتیم؛ خبر خوش اینکه امروز رندرهای گرافیکی از این اسمارت واچ ها منتشر شده و ظاهر احتمالی آنها را نشان می دهد.

طبق گزارش منابع خبری، دو نمونه از این ساعت هوشمند ساخته می شود؛ ساعتی که بزرگ تر است (فرشته ماهی) حالت پرمیوم دارد و امکاناتی همچون اتصال LTE و GPS را به همراه خواهد داشت؛ اما نمونه کوچک تر (اره ماهی) برچسب قیمتی پایین تری داشته و طبیعتاً امکانات کمتری را نیز در مقایسه با همتای خود ارائه می نماید.

بد نیست اشاره کنیم تصاویری که اکنون در اختیار داریم از روی «اطلاعاتی موثق و به دست آمده از طریق منبعی خاص» بازسازی شده اند. ناگفته نماند که رندرهای مذکور ابتدا توسط وبسایت «اندروید پلیس» رسانه ای گشته اند، به صورت معمول این سایت بعضا برای محافظت از منابع خود اطلاعات یا عکس هایی که در اختیارش قرار می گیرد را به صورت مستقیم منتشر نکرده و نسخه ای بازسازی شده از آنها را به مخاطبین اش ارائه می نماید. لذا بعید نیست رندرهای فعلی نمونه هایی باشند که بر مبنای عکس های اصلی دیوایس ها طراحی گشته اند و یا بر پایه داده هایی دقیق توسعه یافته اند.

 

منبع:تابناک
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :