موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/84722 :کد

0

نزدیک‌شدن شناورهای نیروی دریایی سپاه به ناو امریکایی

  چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۳۳۶   
 تحلیل ایران -نزدیک‌شدن شناورهای نیروی دریایی سپاه به ناو امریکایی

خبرگزاری رویترز روز سه شنبه گزارش داد که ۵ فروند قایق تندروی نیروی دریایی سپاه به یک فروند ناو امریکایی در خلیج فارس نزدیک شده‌اند.

خبرگزاری رویترز روز سه شنبه گزارش داد که 5 فروند قایق تندروی نیروی دریایی سپاه به یک فروند ناو امریکایی در خلیج فارس نزدیک شده‌اند.


بنا به گزارش‌ها، 3 فروند از قایق‌های تندروی سپاه پاسداران مجهز به تسلیحات نظامی بوده‌اند و یک فروند از قایق‌ها هم مجهز به موشک کروز بوده است.


به گزارش تحلیل ایران ، ساعتی پس از انتشار این خبر، سردار تنگسیری، جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه اعلام کرد: «تحت نظر قرار دادن شناورهای بیگانه در منطقه‌های مأموریتی نیروی دریایی سپاه موضوع جدیدی نیست و این کار همواره به‌صورت مستمر و شبانه‌روزی انجام شده، می‌شود و خواهد شد.»

 

وی افزود: ما براساس مأموریت‌های محوله، تردد و جابه‌جایی هر شناور از کشورهای بیگانه به‌ویژه کشورهای فرامنطقه‌ای و به‌طور خاص دشمنان انقلاب اسلامی، شیطان بزرگ آمریکا را که حضورشان برای ما تهدید ذاتی و شرّ مطلق است با دقت و حساسیت دنبال می‌کنیم و آنان نیز نسبت به این مسئله کاملاً تمکین کننده هستند.

 

روزنامه امریکایی وال استریت ژورنال از عرشه ناو نیواورلئان تصاویری از نزدیک‌شدن یک فروند قایق تندرو و یک فروند ناوچه سپاه به ناو امریکایی را منتشر کرده است.


 منبع: پرس تی وی 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :