موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/84960 :کد

0

واکنش پوگبا به احتمال رفتنش به من‌یونایتد

  پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۵
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -واکنش پوگبا به احتمال رفتنش به من‌یونایتد

هافبک فرانسوی تیم فوتبال یوونتوس، در اظهارنظری جدید درباره آینده‌اش، شیاطین سرخ را به جذب وی در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی امیدوار کرد.


هافبک فرانسوی تیم فوتبال یوونتوس، در اظهارنظری جدید درباره آینده‌اش، شیاطین سرخ را به جذب وی در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی امیدوار کرد.


به گزارش تحلیل ایران، در روزهایی که شایعه پیوستن پل پوگبا به منچستریونایتد با قراردادی نجومی شنیده می‌شود، خودش هم به این شایعات دامن زد.


پوگبا که سال 2012 به‌عنوان بازیکن آزاد از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست، در مراسم اهدای جوایز برترین‌های ورزش جهان از سوی شبکه ABC‌ آمریکا، احتمال بازگشتش به اولدترافورد را رد نکرد.


در این مراسم  مجریان برنامه در حرکتی جالب پیراهن سه تیمی را که می‌توانند تیم‌های فصل آینده پوگبا باشند، مقابل او قرار دادند و از وی خواستند نظرش را درباره هر کدام از آنها بگوید.


او زمانی که پیراهن یوونتوس مقابلش قرار داده شد، گفت: این تیم من است، خانواده من. یوونتوس جایی است که بازی می‌کنم. زمانی که این پیراهن را می‌پوشم، خوشحالم و از فوتبال بازی کردن لذت می‌برم. این کاری است که من از بچگی از انجامش لذت می‌بردم. من در یوونتوس از وضعیتم راضی‌ام.


پوگبا زمانی که پیراهن منچستریونایتد به او تحویل داده شد، در ابتدای یک مزاح کوچ کرد و گفت: این پیراهن را نمی‌شناسم! این (پیراهن) خانواده اول من است.


هافبک یوونتوس در پاسخ به این سؤال که آیا ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ باید او را به اولدترافورد ببرد، عنوان کرد: نمی‌دانم. ببینیم چه می‌شود.


تا یکی دو هفته پیش گفته می‌شد که رئال مادرید هم خواهان جذب پوگباست، اما رقم درخواستی بالای یووه این باشگاه را از خرید هافبک ملی‌پوش یووه منصرف کرد. با این حال زمانی که مجریان شبکه ABC‌ پیراهن رئال‌ مادرید را برابر پوگبا قرار دادند او گفت: باشگاهی فوق‌العاده.


پوگبا در پایان در پاسخ به این سؤال که از میان سه پیراهن پیش‌رویش، کدام یک را ترجیح می‌دهد، گفت: من هر سه آنها را برمی‌دارم.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :