موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/85013 :کد

0

افشاردوست: اعلام اسامی در FIVB اهمیتی ندارد

  جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۴:۲۴
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -افشاردوست: اعلام اسامی در FIVB اهمیتی ندارد

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: تاکنون هیچ بازیکنی از بین ۱۳ بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی والیبال خط نخورده‌اند و ما هیچ اسمی را به فدراسیون جهانی نداده‌ایم.

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: تاکنون هیچ بازیکنی از بین 13 بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی والیبال خط نخورده‌اند و ما هیچ اسمی را به فدراسیون جهانی نداده‌ایم.

 

به گزارش تحلیل ایران محمود افشاردوست درباره حذف نام مجتبی میرزاجانپور از تیم ‌ملی والیبال در المپیک در خبر اولیه سایت فدراسیون جهانی والیبال، اظهارکرد: ما 13 بازیکن را در اردو داریم و برای  المپیک 12 بازیکن اعزام می‌شود. فدراسیون جهانی نام 12 بازیکن را در خبر اولیه خود منتشر کرد و این ربطی به این نداشت که این اسامی قطعی شده‌اند و حتما میرزاجانپور خط خورده است.


افشاردوست ادامه‌ داد: هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد و تا هفته‌ آینده یکی از بازیکنان از اردوی تیم ‌ملی کنار گذاشته می‌شود و 12 بازیکن  المپیکی ایران مشخص می‌شوند. آنچه که در حال‌ حاضر مهم است این که هنوز اسم آخرین بازیکن خط خورده از تیم ‌ملی والیبال مشخص نشده و به هیچ کس هم این موضوع اعلام نشده. فدراسیون جهانی در نظر داشته نام 12 بازیکن ایران را ثبت کند و به همین دلیل نام میرزاجانپور حذف شده است که بعدا این موضوع اصلاح شد.


دبیر کل فدراسیون والیبال گفت: ما هیچ اسمی را به فدراسیون جهانی نداده‌ایم و روال کار به این شکل است که اسامی نهایی والیبالیست‌ها به کمیته ملی المپیک اعلام می‌شود. حتی ما این شانس را داریم که قبل از آغاز بازی‌های  المپیک دو بازیکن را با نامه پزشکی جابه جا کنیم و بنابراین هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. همان طور که گفتم به دلیل این که امکان تعویض و جابه جایی وجود دارد اصلا مهم نیست که فدراسیون جهانی نام چه بازیکنی را خط زده و نام چه بازیکنی در لیست وجود دارد.


او در پایان گفت: به نظر من نباید بیش از این به این موضوع پرداخته شود، چرا که ادامه‌ دار بودن این حواشی باعث تضعیف روحیه بازیکنان تیم ‌ملی می‌شود.


منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :