موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/85033 :کد

0

استقلال را می بریم تا از همان هفته اول مدعی باشیم

  جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۸
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -استقلال را می بریم تا از همان هفته اول مدعی باشیم

مدافع نفت تهران گفت: تمام بازی‌های لیگ سخت است اما به نظرم در زمان خوبی به استقلال تهران رسیدیم.

 

 

 

مدافع نفت تهران گفت: تمام بازی‌های لیگ سخت است اما به نظرم در زمان خوبی به استقلال تهران رسیدیم.به گزارش تحلیل ایران، احمد آل‌نعمه درباره آخرین وضعیت تیم نفت اظهار داشت:‌ تقریبا فشار تمرینات بدنسازی كم شده و آماده شروع كارهای تاكتیكی هستیم. قرار است چند بازی دوستانه برای آمادگی تیم مقابل راه‌آهن و چند تیم دیگر داشته باشیم كه قطعا به هماهنگی بیشتر تیم كمك خواهد كرد. 

خبرنگار میزان نوشت: مدافع نفت تهران در پاسخ به اینكه قرعه‌كشی این تیم را در لیگ شانزدهم چطور می‌بیند، گفت: به هرحال وضعیت تیم‌های لیگ برتر به نحوی است كه بازی آسان وجود ندارد و كارمان را مقابل استقلالی شروع می‌كنیم كه قطعا بازی جذابی از آب درخواهد آمد. 

وی ادامه داد:‌ جدا از اینكه بازی مقابل سرمربی تیم سابق نفت است، استقلال نشان داده تیم خوبی است و بازیكنان تاثیرگذاری دارد. با این حال به نظرم مهمترین نكته برای نفت این است كه در همان هفته اول به استقلال خوردیم كه تیم‌ها هنوز سروشكل جدی نگرفته‌اند و این امتیاز ویژه‌ای برای ما خواهد بود. 

آل‌نعمه درباره بقیه بازی‌های نفت افزود: مهمترین امتیاز برای نفت تهران این است كه در نیم فصل اول اگر اشتباه نكنم دو بازی بیشتر خارج از خانه نداریم و این مسئله به ما كمک می‌كند با توجه به دیر بسته شدن تیم خودمان را زودتر به مرز آمادگی برسانیم. 

مدافع نفت در پایان درباره با رویارویی با خط حمله زهردار استقلال در هفته اول مسابقات گفت: شرایط خط دفاعی تیم بسیار خوب است و نفت به نظرم می‌تواند با بازیكنانی كه دارد استقلال را شكست داده و از همان هفته اول به عنوان یک مدعی وارد لیگ شود. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :