موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهدا

a/85036 :کد

0

تشییع پیکر ۱۳۵ شهید دوران دفاع مقدس در ۲۱ نقطه کشور

  جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۷
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -تشییع پیکر ۱۳۵ شهید دوران دفاع مقدس در ۲۱ نقطه کشور

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت:پیکرهای ۱۳۵ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در ۲۱ نقطه کشور تشییع می‌شوند.

 

 

 

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت:پیکرهای 135 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در 21 نقطه کشور تشییع می‌شوند.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، سردار محمد باقرزاده در آیین استقبال از شهدای تازه تفحص شده که از مرز رسمی باشماق مریوان وارد خاک کشور شدند، در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: دیروز مردم استان کردستان میزبان 32 شهید گمنامی بودند که در عملیات‌های والفجر 4 و بیت‌المقدس 5 به شهادت رسیده‌اند.


وی افزود: این شهدا طی چند ماه اخیر در منطقه عمومی پنجوین عراق توسط گروه تخصصی تفحص پیدا شدند که دو تن از اعضای گروه نیز در این تفحص به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.


ایسنا نوشت: فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح  اظهار کرد: پیکر پاک این 32 شهید تازه تفحص شده که دیروز از طریق مرز باشماق وارد کشور شدند به همراه شهدای دیگری که در مجموع 135 شهید هستند در 21 نقطه کشور تشییع می‌شود. پیکر پاک این شهدا 25 شوال همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع) در کشور تشییع می‌شود.


سردار باقرزاده در ادامه تصریح کرد: شهدا پس از تشییع در شهرستان‌های مریوان، سروآباد و سنندج برای شناسایی به تهران انتقال داده می‌شوند.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :