موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاسی - عبادی

a/85077 :کد

0

حقوقهای نجومی اگر قانونی هم باشد، ظالمانه است

  جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۵
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -حقوقهای نجومی اگر قانونی هم باشد، ظالمانه است

امام‌جمعه موقت تهران با انتقاد از دریاف حقوقهای نجومی از سوی برخی مدیران دولتی گفت: حقوقهای نجومی حتی اگر مطابق مقرراتی بوده، ظالمانه است.

 

امام‌جمعه موقت تهران با انتقاد از دریافت حقوقهای نجومی از سوی برخی مدیران دولتی گفت: حقوقهای نجومی حتی اگر مطابق مقرراتی بوده، ظالمانه است. 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمد امامی کاشانی در خطبه‌‌های نماز جمعه عبادی- سیاسی این هفته تهران، درباره مسائل و وقایع منطقه اظهار کرد: امروز در  دنیایی زندگی می‌کنیم که فلسطین را در آن می‌کوبند، مسلمانان را از خانه‌هایشان بیرون کرده و می‌گویند که فلسطین حق ما و به مردم این کشور می‌گویند، شما تروریست هستید.


وی با اشاره به حمله عربستان به یمن خاطرنشان کرد: آنها می‌گویند فلانی (منصور هادی) که فرار کرده و رفته، حکومت حق اوست و به  مردم یمن می‌گویند که ما تعیین کننده هستیم.


خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه عربستان سعودی به بهانه حمایت از یمن به این کشور حمله  و ملت این کشور را  تروریست می‌خواند، افزود: آل سعود  اراذل و اوباش را بسیج و برای قتل و کشتار به سوریه و عراق  گسیل داده  است.


آیت‌الله امامی کاشانی تصریح کرد: پول عربستان، سیاست رژیم صهیونیستی و حمایتهای آمریکا از آنان بساط ناامنی را در منطقه به ویژه در سوریه و  عراق پهن کرده است.


وی عنوان کرد: در مجلس امریکا مصوبه می‌گذارانند که ایران از تروریست حمایت می‌کند اما بدانید شما امریکاییها هستید که از تروریست و رژیم صهیونستی حمایت می‌کنید؛ شما جنایتکار هستید.


آیت‌الله امامی کاشانی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، به سخنان مقام معظم رهبری برای مقابله با حقوقهای نجومی اشاره کرد و گفت: ایشان دستور فرمودند که باید با همت و احترام از بروز این مسائل جلو‌گیری شود.


امام جمعه موقت تهران به ظالمانه بودن این برداشتها از بیت‌المال اشاره و خاطر نشان کرد: برداشت از اموال مردم با نامهای گوناگون گناهی بزرگ و چنین اقدامی  حتی اگر مطابق مقرراتی بوده، ظالمانه است.


وی همچنین با اشاره به هفته عفاف و حجاب،  گفت: عفاف وحجاب به نفع تمام زنان و دختران‌مان است.


منبع : تسنیم

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :