موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سیاست خارجی

a/85167 :کد

0

پروازهای ایران به ترکیه تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد

  شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ — ۰۵:۱۷
تعداد بازدید : ۲۳۶   
 تحلیل ایران -پروازهای ایران به ترکیه تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد

در پی وقوع کودتا در ترکیه، معاون امور فرودگاهی فرودگاه امام از تعلیق پروازها از این فرودگاه به مقصد کشور همسایه خبر داد.

در پی وقوع کودتا در ترکیه، معاون امور فرودگاهی فرودگاه امام از تعلیق پروازها از این فرودگاه به مقصد کشور همسایه خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، کوروش فتاحی اعلام کرد: با توجه به شرایط پیش آمده در کشور ترکیه، کلیه پروازها از ایران به این کشور تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده‌است.به گفته وی، طبق برنامه قبلی از ساعت 23:30 شب گذشته تا ساعت 07:30 بامداد امروز بالغ بر 7 پرواز باید به مقصد کشور ترکیه انجام می‌شد که کلیه این پرواز‌ها لغو شده‌است.

 

فارس نوشت: معاون امور فرودگاهی فرودگاه امام همچنین گفته‌است درباره برقراری مجدد پروازها به کشور ترکیه، بعد از دریافت آخرین اطلاعات، مجدداً تصمیم‌گیری خواهد شد.گفتنی است، در واپسین ساعت شب گذشته به وقت تهران،خبری به سراسر جهان مخابره شده که حکایت از کودتای نظامی در ترکیه داشت.هم‌اکنون خبرهای رسیده حاکی از پرواز جنگنده‌ها بر فراز آنکارا پایتخت ترکیه و تردد تانک‌ها در خیابان‌های این شهر است.

 

اوضاع در آنکارا، پایتخت ترکیه ناآرام است و رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری این کشور از هواداران خود خواسته است تا در خیابان‌ها حضور یابند.برخی منابع دولتی ترکیه از نافرجام بودن کودتا خبر داده‌اند.وزارت خارجه کشورمان از گردشگران و اتباع ایرانی که در ترکیه به سر می‌برند،خواسته است همچنان در محل اسکان خویش حضور داشته باشند و از تردد در اماکن عمومی و پر رفت و آمد خودداری کنند. 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :