موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/85550 :کد

0

سه افسر پلیس آمریکاهدف گلوله فردی ناشناس قرار گرفتند

  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۳
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -سه افسر پلیس آمریکاهدف گلوله فردی ناشناس قرار گرفتند

سه افسر پلیس آمریکا درشهر باتون روژ در ایالت لوئیزیانا،محل به قتل رسیدن یکی از دو آمریکایی آفریقایی تبار،هدف گلوله فردی ناشناس قرار گرفتند که برخی گزارش ها از کشته شدن دو تن آنها و برخی دیگر از کشته

سه افسر پلیس آمریکا درشهر باتون روژ در ایالت لوئیزیانا،محل به قتل رسیدن یکی از دو آمریکایی آفریقایی تبار،هدف گلوله فردی ناشناس قرار گرفتند که برخی گزارش ها از کشته شدن دو تن آنها و برخی دیگر از کشته شدن هرسه آنها خبر می دهند.

 

به گزارش تحلیل ایران در این باره به نقل از مقام های محلی گفت فردی ناشناس که نقابی بر چهره داشت، دقایقی پیش در نزدیکی یک فروشگاه در باتون روژ به طور نامنظم شروع به تیراندازی کرد.در جریان این درگیری سه افسر پلیس آمریکا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. یکی از مقام های محلی از احتمال ضعیف زنده ماندن این افراد خبر داد.


برخی از خیابان های نزدیک محل حادثه مسدود و تحقیقات پلیس در این رابطه از هم اکنون آغاز شده است.پلیس باتون روژ دو هفته پیش یک سیاه پوست را به قتل رسانده بود. این شهر در هفته های اخیر صحنه تظاهرات گسترده مردم در اعتراض به قتل این سیاه پوست بوده است.هفته گذشته ده ها نفر از جمله برخی فعالان حقوق سیاه پوستان در باتون روژ بازداشت شده اند.


منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :