موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/85552 :کد

0

تیم ملی فوتبال روسیه منحل شد

  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۲
تعداد بازدید : ۷۹۶   
 تحلیل ایران -تیم ملی فوتبال روسیه منحل شد

تیم ملی فوتبال روسیه که با حذف زود هنگام در نخستین مرحله از رقابت های (گروهی) یورو ۲۰۱۶ فرانسه هدف انتقادهای گسترده مردمی قرار گرفته بود، منحل اعلام شد.

تیم ملی فوتبال روسیه که با حذف زود هنگام در نخستین مرحله از رقابت های (گروهی) یورو 2016 فرانسه هدف انتقادهای گسترده مردمی قرار گرفته بود، منحل اعلام شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، تیم ملی فوتبال روسیه با تحمل دو شکست مقابل تیم های ولز و اسلوواکی و فقط کسب یک امتیاز از نتیجه مساوی در برابر انگلستان و قرار گرفتن در قعر گروه بی از دور رقابت های یورو 2016 حذف شد.


به گزارش شبکه تلویزیونی لایف نیوز روسیه، پس از ارسال درخواست های مردمی به صورت تومار اینترنتی با بیش از 925 هزار امضا به اداره ریاست جمهوری، تصمیم در باره انحلال تیم ملی فوتبال به ویتالی موتکو وزیر ورزش محول شد که وی روز یکشنبه بگونه رسمی تیم ناکام در رقابت های یورو 2016 را منحل کرد.


درخواست کنندگان انحلال تیم ملی فوتبال روسیه با بی انگیزه خواندن بازیکنان ملی پوش در رقابت های فرانسه، خواسته اند که هرینه های سرسام آور فوتبال ملی برای ارتقای ساختار این ورزش در سطوح پایه هزینه شود.


لئونید اسلوتسکی سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه نیز پس از مواجهه با انتقادهای شدید از عملکرد خود بویژه همزمانی مسئولیت در تیم زسکا مسکو از این سمت کناره گیری کرده بود.


ناکامی تیم ملی فوتبال روسیه در نخستین مرحله از رقابت های یورو 2016 برای مسئولان ورزش و مردم این کشور بسیار نگران کننده است، زیر تکرار چنین نتیجه ای برای این تیم به عنوان میزبان جام جهانی 2018 تاثیرهای نامطلوبی بر جایگاه بین المللی ورزش روسیه خواهد داشت.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :