موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/8573 :کد

0

۱۰۰۰اسیر فلسطینی بیش از۱۵سال درزندانهای رژیم صهیونیستی هستند

  چهارشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۶
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -۱۰۰۰اسیر فلسطینی بیش از۱۵سال درزندانهای رژیم صهیونیستی هستند

«عیسی قراقع» رییس شورای امور اسیران و آزادگان فلسطین گفت که یکهزار اسیر فلسطینی بیش از ۱۵ سال است که در زندان های رژیم صهیونیستی زندانی هستند.

«عیسی قراقع» رییس شورای امور اسیران و آزادگان فلسطین گفت که یکهزار اسیر فلسطینی بیش از 15 سال است که در زندان های رژیم صهیونیستی زندانی هستند.

 

به گزارش پایگاه خبری الیوم السابع، قراقع در گفت وگوی مطبوعاتی افزود:30 تن از افراد یادشده بیش از 20 سال است که در زندان های رژیم صهیونیستی به سر می برند.
قدیمی ترین این اسیران کریم یونس، ماهر یونس و لینا جربونی از یک گروه اسیران 6هزار نفره هستند.
وی همچنین افزود: هرگونه بازگشت به میز مذاکره یا انجام اقدامات سیاسی باید مشروط به آزادی هزاران اسیر از زندان های رژیم صهیونیستی به ویژه آنهایی که بیش از 15 سال در زندان به سر بردند باشد.
رییس شورای امور اسیران و آزادگان فلسطینی، مروان البرغوثی ، احمد سعدات والشوبکی و دیگر بیمارانی که حال بدی دارند را از اسیرانی دانست که بیش از 15سال در زندان های رژیم صهیونیستی به سر می برند.
قراقع تاکید کرد که اسیران فلسطینی در زندان ها تبدیل به یک بمب ساعتی شدند و هرگونه نادیده گرفتن آنها در هر راه حل سیاسی، اوضاع را به طور کامل منفجر می کند.
رژیم صهیونیستی تقریبا هر روز به خانه فلسطینیان در کرانه باختری و دیگر شهرهای فلسطین اشغالی حمله کرده و به بهانه های واهی شماری از فلسطینیان به ویژه جوانان را بازداشت وروانه زندان می کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :