موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/85863 :کد

0

واکنش معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به کاهش بودجه نظامی کشور

  ﺳﻪشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ — ۱۶:۰۳
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -واکنش معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به کاهش بودجه نظامی کشور

امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره انتقاد رئیس ستادکل نیروهای مسلح درباره کاهش بودجه نظامی کشور گفت: منابع کشور محدود است و دولت مجبور است بودجه را به گونه‌ای ببندد که قابلیت اجرا داشته ...

امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره انتقاد رئیس ستادکل نیروهای مسلح درباره کاهش بودجه نظامی کشور گفت: منابع کشور محدود است و دولت مجبور است بودجه را به گونه‌ای ببندد که قابلیت اجرا داشته و واقعی باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران، تسنیم نوشت: حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور امروز در حاشیه گردهمایی معاونان سیاسی امنیتی استانداری‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران درباره طرح استیضاح وزیر کار، گفت: من به این موضوع و همکاری نمایندگان خوشبین و امیدوارم چرا که اگر تذکر و سوالی هست، برای بهبود وضع کشور و اصلاح امور است.


وی افزود:‌ ارتقاء سطح همکاری‌های دولت و مجلس برای ما یک اصل است؛ در ملاقاتی که با رئیس جمهور داشتم، ایشان بر ارتقاء سطح همکاری‌های دو قوه تاکید داشت. نمایندگان مجلس همیشه نسبت به من لطف و محبت داشتند و مطمئن هستم که در جایگاه جدیدی که دارم، محبتشان بیشتر خواهد شد.


معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اظهار داشت:‌  آینده ای که می‌بینم بسیار روشن است چرا که برای همه مسئولان ارتقاء نظام و اعتلای کشور، مدنظر است و مجلس و دولت در این زمینه با هم، هم اعتقاد و هم نظر اند.


معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره انتقاد رئیس ستادکل نیروهای مسلح درباره کاهش بودجه نظامی کشور، اظهار داشت: منابع کشور محدود است و دولت مجبور است بودجه را به گونه‌ای ببندد که قابلیت اجرا داشته و واقعی باشد. ما نمی‌گوییم آنچه که به دستگاه‌ها تخصیص داده می‌شود پاسخگوی نیاز دستگاه‌هاست. نیاز واقعی دستگاه‌های لشکری و کشوری بیش از این است اما دولت هم با محدودیت موانع مواجه است و بنابراین مجبور است بودجه را به گونه‌ای تنظیم کند که قابلیت اجرا داشته باشد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :