موضوعات ‌مرتبط: فناوری موبایل

a/85941 :کد

0

چند تصویر جدید و تایید دو قسمت ویژه در گلکسی نوت ۷

  چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ — ۰۱:۱۴
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -چند تصویر جدید و تایید دو قسمت ویژه در گلکسی نوت ۷

۱۲ مرداد ماه قرار است که سامسونگ از پرچمدار جدید خودش رونمایی کند. این دستگاه می‌تواند دستگاهی بسیار جذاب باشد زیرا برای اولین بار می‌تواند قابلیت‌های بسیار خوبی را معرفی کند. شایعات قبل از مراسم اصلی

12 مرداد ماه قرار است که سامسونگ از پرچمدار جدید خودش رونمایی کند. این دستگاه می‌تواند دستگاهی بسیار جذاب باشد زیرا برای اولین بار می‌تواند قابلیت‌های بسیار خوبی را معرفی کند. شایعات قبل از مراسم اصلی تا جد قابل توجهی بر روی هیجان مراسم تاثیر گذار خواهد بود اما این را از سامسونگ قبول داریم که می‌تواند در روز مراسم بهترین عملکرد را برای جذب بیشتر مخاطب داشته باشد. پس به اخبار لو رفتن‌هایی قبل از مراسم به دید بهتری نگاهی خواهیم کرد. امروز چند تصویر منتشر شده است که در یکی از آن‌ها قابلیت ضد‌آب بودن را تایید می‌کند و در دیگر تصاویر شاهد شارژر این دستگاه هستیم. .
 

به گزارش تحلیل ایران همانطوری که می‌بینید گفته شده است این تصویر مربوط به گلکسی نوت 7 خواهد بود. یک دانه گلکسی نوت 7 زیر آب و صابون نشان‌دهنده ضد‌آب بودن دستگاه است دیگر! پس می‌توان گفت اولین فبلت سری نوت که ضدآب است بزودی معرفی خواهد شد. ا

 

همانطوری که می‌بینید به نظر می‌رسد در عین این که قرار است پورت اصلی دستگاه یو اس بی از نوع C باشد اما یک سر آن به صورت معمول همان یو اس بی خودمان خواهد بود.

بدین صورت برای اتصال نوت 7 به سیستم‌های شخصی نیازی به خرید یک کابل دیگر نداریم و خب در عوض هم از سرعت انتقال بیشتر می‌توان استفاده کرد و هم از نظر میزان جریان مجاز دستگاه حالت بهتری دارد. با این شارژر نوت 7 می‌تواند 25.2W تحت عنوان  Adaptive Fast Charging سرعت بالایی در زمان شارژ شدن داشته باشد.

منبع:تابناک
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :